Audi Finance - přivedeme

Vás ihned k novému vozu

Máte pocit, že cesta k Vašemu vysněnému vozu je spletitá?

Zvolte originální značkovou řadu Audi Finance od společnosti ŠkoFIN, která Vás přivede k novému vozu snadno a rychle. Audi Finance, to je spojení dostupného výhodného financování (akční nabídky s nízkým RPSN) s garancemi kvality, stability a solidnosti koncernu Volkswagen. I případný dostatek hotovosti se tak vyplatí využít pro jiné účely či zhodnocení a optimalizovat tak prostřednictvím Audi Finance Vaše cash flow za nízkých nákladů (i ve srovnání např. s inflací po dobu financování).

Audi Finance nabízí dvě základní možnosti financování Vašeho nového vozu: Audi Leasing a Audi Credit (spotřebitelský úvěr). Vedle toho pak společnost ŠkoFIN financuje vozy Audi též formou operativního leasingu. Více informací u Vašeho obchodníka Audi nebo http://www.skofin.cz/produkty/operativni-leasing/.

Současně s využitím finančních služeb ŠkoFINu prostřednictvím originální značkové řady Audi Finance máte možnost uzavřít havarijní pojištění financovaného vozidla i povinné pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, vč. možnosti dalšího připojištění za velmi výhodných podmínek. Více informací u Vašeho obchodníka Audi nebo http://www.skofin.cz/produkty/pojisteni/havarijni-pojisteni-a-povinne-ruceni/.

Kontaktní informace

Audi Finance

Info line: 800 100 800
(po – pá 8,00 – 18,00)