Audi Financial Services - přivedeme

Vás ihned k novému vozu

Máte pocit, že cesta k Vašemu vysněnému vozu je spletitá?

Zvolte originální značkovou řadu Audi Financial Services, která Vás přivede k novému vozu snadno a rychle. Audi Financial Services, to je spojení dostupného výhodného financování (akční nabídky s nízkým RPSN) s garancemi kvality, stability a solidnosti koncernu Volkswagen. I případný dostatek hotovosti se tak vyplatí využít pro jiné účely či zhodnocení a optimalizovat tak prostřednictvím Audi Financial Services Vaše cash flow za nízkých nákladů (i ve srovnání např. s inflací po dobu financování).

Audi Financial Services nabízí tři základní možnosti financování Vašeho nového vozu. Leasing, spotřebitelský úvěr nebo operativní leasing.

Současně s využitím finančních služeb prostřednictvím originální značkové řady Audi Financial Services máte možnost uzavřít havarijní pojištění financovaného vozidla i povinné pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, vč. možnosti dalšího připojištění za velmi výhodných podmínek. Více informací u Vašeho autorizovaného prodejce Audi nebo zde.

Audi selection
Užijte si exklusivní pakety s financováním

Kontaktní informace

Audi Financial Services

Info line: 800 100 800
(po – pá 8,00 – 17,00)