Audi Financial Services - přivedeme

Vás ihned k novému vozu

Máte pocit, že cesta k Vašemu vysněnému vozu je spletitá?

Zvolte originální značkovou řadu Audi Financial Services, která Vás přivede k novému vozu snadno a rychle. Audi Financial Services, to je spojení dostupného výhodného financování (akční nabídky s nízkým RPSN) s garancemi kvality, stability a solidnosti koncernu Volkswagen. I případný dostatek hotovosti se tak vyplatí využít pro jiné účely či zhodnocení a optimalizovat tak prostřednictvím Audi Financial Services Vaše cash flow za nízkých nákladů (i ve srovnání např. s inflací po dobu financování).

Audi Financial Services nabízí tři základní možnosti financování Vašeho nového vozu. Leasing, spotřebitelský úvěr nebo operativní leasing. Nově také operativní leasing pro soukromé osoby Audi now. Více informací u Vašeho autorizovaného prodejce Audi nebo na audinow.cz

Současně s využitím finančních služeb prostřednictvím originální značkové řady Audi Financial Services máte možnost uzavřít havarijní pojištění financovaného vozidla i povinné pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, vč. možnosti dalšího připojištění za velmi výhodných podmínek. Více informací u Vašeho autorizovaného prodejce Audi nebo zde.

Audi selection
Užijte si exklusivní pakety s financováním
Audi 2,99 %
Bezkonkurenční úrok 2,99 %

Kontaktní informace

Audi Financial Services

Info line: 800 100 800
(po – pá 8,00 – 17,00)