Zažijte svoji vlastní Grand Prix

Vyzkoušejte si nejvýkonnější vozy Audi na legendárním okruhu.


Audi Driving Experience letos poprvé pro veřejnost.

Zaklapnout helmu a maximálně se koncentrovat na start. Jakmile zhasnou startovní světla, vstoupíte do světa, v němž platí jiná pravidla. Audi Driving Experience přijíždí na Masarykův okruh do Brna, aby vám nabídlo adrenalin a vzrušení z jízdy v nejvýkonnějších RS modelech Audi. Nenechte si ujít příležitost zúčastnit se této exkluzivní akce, která byla dosud určena pouze pro vybrané klienty Audi.

 

Akce je zpoplatněna částkou 28 435 Kč vč. DPH. 

 


Audi Driving Experience
Automotodrom Brno

Rezervujte si vybraný termín u svého  prodejce Audi. 

Nejlepší okamžiky z loňského roku

Vozy, které vám budou k dispozici

R8 coupé

RS 3 Sportback

RS e-tron GT

Kde jinde poznáte vlastnosti vozu lépe než na závodím okruhu? Teprve tam se naplno projeví preciznost konstruktérů a vyspělost špičkových technologií. K dispozici budete mít ty nejvýkonnější modely Audi: supersportovní Audi R8 coupé V10 performance quattro, elektrické Audi RS e-tron GT a vynikající Audi RS 3 Sportback, která vám nabídnou jedinečné pocity při prudké akceleraci, brzdění a během průletů zatáčkami brněnského okruhu.

Vaše zážitky, řidičský pokrok a bližší představení vozů budou mít na starosti zkušení instruktoři Josef Venc a světová závodní legenda Frank Biela - pětinásobný vítěz závodu 24 hodin Le Mans. Během dopoledního a odpoledního bloku, oddělených pauzou na oběd, vás zábavnou formou seznámí s možnostmi vozů, jejich nastavením i řidičskou technikou.

Využijte příležitost řídit jedny z nejvýkonnějších vozů současnosti a zažít pocity, které na stejné trati před vámi zažívaly legendy jako Valentino Rossi, Mika Häkkinen či František Šťastný.


Zaregistrujte se ještě dnes, protože kapacita Audi Drive Experience je omezena.