Audi novinky

V Poděbradech znovu zazní filmová hudba s podporou čtyř kruhů

30.08.2019

Audi je i v letošním roce partnerem mezinárodního festivalu SOUNDTRACK Poděbrady. Středočeské lázně budou patřit fanouškům filmové hudby a multimédií ve dnech 29. srpna až 1. září 2019. Již čtvrtý SOUNDTRACK Poděbrady v řadě naváže na předchozí ročníky pozoruhodnou přehlídkou filmové hudby, nových forem umění, multimédií a nejmodernějších technologií. U toho samozřejmě nemůže chybět ani značka Audi, která organizátorům a vzácným hostům poskytne prémiovou mobilitu prostřednictvím flotily vozů s logem čtyř kruhů, včetně tří elektromobilů Audi e-tron.

"Přelom srpna a září patří již tradičně Festivalu SOUNDTRACK v Poděbradech a Audi na této prestižní kulturní akci, známé svým inovátorským pojetím, nebude chybět ani letos," říká Marcel Archleb, vedoucí divize Audi Porsche Česká republika. "Také tento rok se mohou malí i velcí diváci těšit na bohatý program pro celou rodinu plný nevšedních kulturních zážitků v krásném prostředí historického lázeňského města, s nímž vytvářejí pozoruhodný kontrast nejnovější technologie, na něž organizátoři festivalu sázejí ve stejné míře jako značka Audi, která v Poděbradech ukáže budoucnost mobility třemi elektromobily Audi e-tron."

Předchozí tři ročníky mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady přilákaly více než 75 tisíc návštěvníků. Letošní SOUNDTRACK zahájí koncert Velká swingová noc v režii Jiřího Vejdělka. Další atrakcí bude koncert Šakalí léta. Klasické české pohádky bude letos reprezentovat Šíleně smutná princezna s velkoformátovou projekcí za doprovodu živé hudby a zpěvu. Diváci se mohou těšit rovněž na Hvězdy Stardance s pohádkovými melodiemi v tanečních choreografiích Jana Ondera nebo na Amadeus Live, oscarový film Miloše Formana se symfonickým orchestrem. V neděli program uzavřou hity kapely Queen v koncertním provedení. Návštěvníky všech věkových skupin čekají filmové projekce, interaktivní zážitky, kombinující hudbu a moderní technologie, taneční vystoupení, performance, workshopy a bohatý zábavný program v lázeňském parku.

Návštěvníci se budou v poděbradských ulicích a místech konání festivalových akcí setkávat s vozy značky Audi, která bude zajišťovat dopravu pro hosty VIP a organizátory flotilou reprezentativních automobilů s logem čtyř kruhů. Mezi bezmála dvěma desítkami vozů budou zastoupeny modely A4 Avant, A5, A6, A6 Avant, A8, Q2, Q3 a Q8. Tři elektromobily Audi e-tron ve službách festivalu představí budoucnost mobility s mimořádně tichým provozem a nulovými emisemi. Zájemci se budou moci s vybranými modely Audi také osobně seznámit. Podrobnější informace o mezinárodním festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady včetně programu naleznete na webových stránkách http://www.soundtrackfestival.cz/.