Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Audi novinky

Audi přiveze na náplavku zcela nové Audi Q8

22.08.Wed, 22 Aug 2018 00:00:00 +0200

Audi představí své aktuální novinky a vybrané modely na pražské výstavě "Auta na náplavce 2018". Hlavní hvězdou letošní expozice bude zcela nové Audi Q8, vlajková loď značky se čtyřmi kruhy v segmentu SUV a crossoverů. Náskok díky technice budou reprezentovat také modely Audi Q7 e-tron s vyspělým hybridním pohonem a Audi R8, vrcholný model sportovní divize Audi Sport. Návštěvníci se mohou těšit rovněž na atraktivní doprovodný program.

Stejně jako v loňském roce se Audi i letos zúčastní akce "Auta na náplavce". Letošní ročník unikátní výstavy automobilů s kulturním doprovodným programem se uskuteční od 30. srpna do 2. září 2018 na pražské náplavce.

Importér vozů Audi připravuje ve spolupráci s dealerstvím Car Point atraktivní expozici, jejíž dominantou bude největší letošní novinka značky Audi, nové Audi Q8. Kromě luxusního crossoveru se na břehu Vltavy představí také hybridní Audi Q7 e-tron a supersportovní Audi R8. Široké možnosti individualizace vozů Audi naznačí prezentace sortimentu originálního příslušenství Audi.

Audi nabídne návštěvníkům výstavy ve své expozici také bohatý doprovodný program pro celou rodinu. Fanoušci zimních sportů se budou moci setkat se snowboardistkou Kateřinou Vojáčkovou a skokanem na lyžích Romanem Koudelkou. Oba členové elitního Audi Ski Teamu se navíc zúčastní připravované autogramiády.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím