Tomáš Satoranský volí všestranné Audi.

Nejúspěšnější český basketbalista současnosti a kapitán národní reprezentace Tomáš Satoranský je dlouholetým příznivcem Audi. Jeho pozitivní vztah ke čtyřem kruhům vyústil v roce 2019, kdy se stal ambasadorem značky a v následujícím roce tváří kampaně k Audi Q7.

 

Tomáš Satoranský je teprve čtvrtým Čechem v historii, který se prosadil v NBA, nejlepší basketbalové soutěži na světě. V roce 2016 se stal rozehrávačem týmu Washington Wizards a po třech sezónách podepsal smlouvu s Chicago Bulls, kde aktuálně působí. Jako kapitán národního týmu doslova pobláznil Česko, když na Mistrovství světa v basketbale 2019 dovedl reprezentaci k historickému šestému místu. Fanoušky byl pak zvolen nejplatnějším hráčem celého turnaje.

 

Vedoucí divize Audi Porsche Česká republika Marcel Archleb má ze spolupráce s Tomášem Satoranským velkou radost: "Tomáš Satoranský se díky velké píli a talentu vypracoval z Folimanky až do NBA," říká Marcel Archleb, vedoucí divize Audi Porsche Česká republika. "Je prototypem mladého a úspěšného Čecha, který prorazil až do nejlepší basketbalové ligy světa a zároveň zaznamenává mimořádné úspěchy i s českým reprezentačním týmem. Tomáš je dlouholetým fanouškem značky Audi a my si přejeme, abychom společně dojeli k dalším úspěchům."

 

 

Tomáš Satoranský je dalším úspěšným českým sportovcem na mezinárodní scéně, který spojil své jméno se značkou Audi. Vynikající výkony a týmový duch na sportovním poli byly vždy charakteristickým prvkem Audi a dokonale souzní s filozofií značky. Věříme, že společná jízda přinese další úspěchy.

Satoranský skóruje pro charitu.


Audi věnuje na charitu 2000 Kč za každý tříbodový koš Tomáše Satoranského.

Audi dlouhodobě pomáhá těm, kteří to potřebují. Nyní jsme se rozhodli ve spolupráci s nejlepším českým basketbalistou Tomášem Satoranským podpořit Nadaci VIZE 97. Za každý tříbodový koš, který Tomáš vstřelí v letošní sezóně zámořské NBA, věnujeme na konto nadace dva tisíce korun.