Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Audi novinky

Maskované Audi A8 překvapivým hostem světové premiéry filmu „Spider-Man: Homecoming“

29.06.Thu, 29 Jun 2017 00:00:00 +0200

Ve středu večer přijelo na světovou premiéru filmu "Spider-Man: Homecoming" do Los Angeles kromě mnoha hollywoodských hvězd také nové Audi A8*. Na zadním sedadle vlajkové lodi Audi se nechal k červenému koberci slavného kina TCL Chinese Theatre dovézt Tom Holland. Jeho kolegové Robert Downey Jr. a John Favreau vystoupili před kinem z černého vozu Audi R8 Spyder*.

Tým technického vývoje Audi obvykle zakrývá tajné prototypy fóliemi s motivem pletenců. Speciálně pro příjezd k červenému koberci na světové premiéře filmu "Spider-Man: Homecoming" vyvinulo designérské oddělení Audi maskovací lepicí fólie s motivy Spider-Mana. Pletence přitom nahradilo pavoučími sítěmi. Také čtyři kruhy na dveřích vykazují stopy po setkání se Spider-Manem.

První přednosti nového Audi A8 mohou diváci zahlédnout na filmovém plátně, ve filmu "Spider-Man: Homecoming", ještě před oficiální světovou premiérou vlajkové lodi značky se čtyřmi kruhy. V jedné filmové scéně se objeví záběry na části designu přídě a profilu. Kromě toho získají diváci exkluzivní dojem z automatizované jízdy v dopravní zácpě. "Happy Hogan" veze "Petera Parkera" a za jízdy pustí volant. Audi A8 převezme řízení díky aktivované funkci Audi AI pro automatizovanou jízdu v dopravní koloně a autonomně se pohybuje společně s dopravní kolonou.

Audi oficiálně představí nový model Audi A8 veřejnosti v úterý 11. července 2017 na prvním ročníku akce Audi Summit (www.summit.audi) v Barceloně. Film "Spider-Man: Homecoming" s novým Audi A8 bude uveden do českých kin ve čtvrtek 6. července.

 

Audi A8 (nadcházející generace):
Prodej tohoto vozidla nebyl dosud zahájen. Není homologováno k provozu na veřejných komunikacích, a nepodléhá proto směrnici 1999/94/ES.

Audi R8 Spyder V10:
Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km: 11,7;
kombinované emise CO2 v g/km: 277

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím