Audi novinky

V Home of quattro® byla úspěšně zahájena lyžařská sezona

2015-12-15

Během uplynulého víkendu se za velkého zájmu veřejnosti uskutečnilo za účasti čtyř kruhů slavnostní zahájení lyžařské sezony v českém Home of quattro®. Ski opening 2015/2016 ve Skiareálu Špindlerův Mlýn byl také skvělou příležitostí k otevření nového quattro® BARu a představení nové generace modelové řady Audi A4.

"Mám velkou radost, že se letošní Ski opening ve Špindlerově Mlýně po všech stránkách vydařil. Ideální slunečné počasí přilákalo velké množství lyžařů, kteří si užívali lyžování na čerstvě napadaném sněhu. Za celý tým značky Audi přeji všem milovníkům zimních sportů nezapomenutelné zážitky ze zimních radovánek v českém Home of quattro® po celou letošní sezonu," říká Tomáš Velek, ředitel divize Audi.

Pořadatelé akce Ski opening 2015/2016 připravili pro návštěvníky Skiareálu Špindlerův Mlýn ve Svatém Petru bohatý doprovodný program, v němž nechybělo slavnostní otevření quattro® BARu a zprovoznění nové šestimístné sedačkové lanovky s vyhříváním a stříškou, která chrání před nepřízní počasí. Připravenost a odhodlanost návštěvníků v zimní sezóně pomůže prověřit i lanovka Audi Line, která vyveze lyžaře na černou sjezdovku ve Svatém Petru. Zaslouženou pozornost k sobě přitahovala také nová generace modelové řady Audi A4, která prokázala své výjimečné schopnosti v náročných podmínkách zasněžených hor.

Audi je partnerem Skiareálu Špindlerův Mlýn již od roku 2009 a každou zimu představuje ve Špindlerově Mlýně nové modely a ukazuje zájemcům, co pohon všech kol quattro umí na sněhu. V elitním českém horském středisku čeká na vášnivé lyžaře 25 kilometrů sjezdovek, 5 lanovek, 11 vleků, 3 snowparky a 83 kilometrů běžkařských tras.

Pro návštěvníky, kteří přijedou do Skiareálu Špindlerův Mlýn s vozem Audi, je exkluzivně rezervováno 10 parkovacích míst v těsné blízkosti vleku areálu Hromovka. Po sportovních výkonech mohou návštěvníci načerpat síly v novém quattro® BARu, jehož nabídka koktejlů je inspirována světem značky Audi - hosté si mohou na baru objednat například drinky Audi TT-quila sunrise, g-tron fizz nebo Coupé libre.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím