Audi novinky

I.S.R. Racing míří na Monzu k úvodnímu podniku Blancpain GT Series Endurance Cupu s obnovenými ambicemi

2016-04-22

Pouze pár dnů po úvodním podniku Blancpain GT Series Sprint Cupu se I.S.R. Racing o nadcházejícím víkendu představí na Autodromo Nazionale di Monza.

V Audi R8 LMS #75 nasazeném v kategorii PRO-Cup se budou střídat Filip Salaquarda (CZE), tovární pilot Audi Frank Stippler (GER) a nováček Marlon Stockinger (PHL). Vůz #74 pojede v kategorii PRO-Am a jeho posádku budou tvořit Philippe Giaque (CHE), úřadující vicemistr ELMS v kategorii GTE Henry Hassid (FRA) a šampion ELMS v kategorii GTC Franck Perera (FRA).

Ve startovní listině závodu na Monze je 57 vozů a celá řada skvělých pilotů, kteří si to rozdají o první vítězství v sezóně nejprestižnější série vytrvalostních závodů GT vozů. Víkendový program odstartuje v sobotu v 9:00 testem pro "bronzové" jezdce. Jediný volný trénink bude následovat v 11:00 a předkvalifikace začíná v 16:25. Qualifikace je na pořadu v neděli v 9:00 a bude předzvěstí atraktivního tříhodinového závodu, který startuje v 15:00.

V Evropě závody Blancpain GT Series Endurance Cupu vysílá Motors TV, highlighty pak bude možné vidět na Eurosportu, Bloombergu a dalších TV stanicích. Eurosport, Bloombnerg a Fox Sport 3 pak budou závod přenášet divákům v Asii. Live streaming bude možné sledovat na www.blancpain-gt-series.com.

Igor Salaquarda - šéf týmu I.S.R. Racing
"První závod Endurance Cupu na Monze je vždycky plný napětí. Po premiérové sezóně je naším cílem být důležitými hráči v Blancpain GT Series Endurance Cupu v kategorii PRO Cup. Filip, Frank a Marlon jsou skvělá posádka, ale i Philippe, Henry a Franck budou mít v kategorii PRO-Am co říci. Naším cílem je s oběma vozy bodovat, ale pokud to bude možné, pokusíme se bojovat o stupně vítězů."

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím