Audi novinky

David Eliáš je novou posilou týmu Audi

2016-08-03

Divize Audi společnosti Porsche Česká republika přijala do svého týmu novou posilu. David Eliáš nastoupí na pozici koordinátora produktového marketingu a dispozic. David Eliáš využije na nové pozici své dlouholeté zkušenosti z působení ve službách společnosti Porsche Česká republika, v níž naposledy vykonával práci koordinátora rozvoje dealerské sítě.

"Máme radost, že náš tým od srpna posílí na pozici koordinátora produktového marketingu a dispozic David Eliáš, který se po úspěšném působení v roli specialisty rozvoje dealerské sítě pro všechny značky Porsche ČR vrací opět do divize Audi, kde již dříve několik let působil," říká Tomáš Velek, ředitel divize Audi společnosti Porsche Česká republika. "Jsem přesvědčen, že Davidův příchod bude pro náš tým velkým přínosem a přeji mu hodně pracovních úspěchů."

David Eliáš převezme v divizi Audi roli koordinátora produktového marketingu a dispozic, v níž využije své dlouholeté zkušenosti z práce na různých pozicích u importéra vozidel značek Volkswagen, SEAT a Audi do České republiky. Jeho výhodou je důkladná znalost dealerské sítě značky Audi, se kterou již spolupracoval více než 7 let.

"Audi je pro mě srdeční záležitostí a těším se na nové výzvy, které před námi stojí," říká David Eliáš, který ve svém volném čase posiluje svou vytrvalost a cílevědomost běháním maratonů, provozováním triatlonu a jízdou na silničním kole, na němž si užívá rychlost stejně jako za volantem vozů Audi.

David Eliáš získal titul diplomovaný ekonom v oboru marketing a firemní management na Vyšší komerční akademii, C.S.I. Od roku 1999 do roku 2005 působil ve společnosti Import Volkswagen Group (dnes Porsche ČR) jako vedoucí projektu prodeje ojetých vozů "Auto-Plus" (Das WeltAuto) pro obchodní síť značek Volkswagen, Audi a SEAT. V následujících šesti letech měl jako oblastní vedoucí prodeje značky Audi na starosti koordinaci části dealerské sítě Audi v České republice a od ledna 2011 do března 2012 byl vedoucím prodeje Audi. Do června 2016 pak zastával ve společnosti Porsche Česká republika funkci koordinátora rozvoje prodejní sítě.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím