Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím
Audi novinky

Audi Service připraví vůz na zimu s mnoha výhodami

06.10.Thu, 06 Oct 2016 00:00:00 +0200

S podzimní rovnodenností vystřídalo bezstarostné měsíce letních dobrodružství období intenzivních příprav na zimu. Platí to i pro autorizovanou servisní síť Audi, která sestavila pro majitele zánovních i starších vozů s logem čtyř kruhů výhodnou nabídku profesionálních servisních služeb, Audi originálních a výměnných dílů® a Audi originálního příslušenství®. Aktuální stav vozidla odhalí důkladná Audi sezonní prohlídka, v případě nezbytných oprav nebo výměny opotřebovaných dílů pomůže zákazníkům ušetřit nemalé prostředky oblíbená knížka slevových poukazů Audi Energy Program a při výměně pneumatik se vyplatí vsadit na jistotu, poskytovanou garančním programem Audi PneuGarance. Aktuální sezonní kampaň Audi Service potrvá po celý podzim a zimu.

Audi Service zahajuje pro své zákazníky sezonní servisní kampaň podzim/zima 2016. Nabídka autorizovaných servisů Audi je v tomto období zaměřena na přípravu zánovních i starších vozů Audi na náročný provoz v nejchladnějších měsících roku, kdy ještě více vystupuje do popředí požadavek na nejvyšší úroveň bezpečnosti a spolehlivosti.

Prvním krokem pro pocit jistoty za volantem na zasněžených silnicích je absolvování Audi sezonní prohlídky. Odborně školení servisní technici prověří před nejnáročnější částí roku v rámci zimní servisní prohlídky za 700 Kč celkový stav vozidla, od brzdové soustavy přes osvětlení, podvozek a klimatizaci až po kola. Případné skryté závady odhalí zkušební jízda.

Bezpečný provoz za nízkých teplot a proměnlivého počasí by byl bez kvalitních zimních pneumatik nemyslitelný. Audi zimní pneuservis proto zajistí výměnu letních kompletů za zimní. Servisní technici zkontrolují stav kol i pneumatik, včetně hloubky dezénu a tlaku, a v případě potřeby nabídnou široký sortiment nových prémiových pneumatik. K dispozici jsou rovněž kompletní kola se zimní pneumatikou z portfolia Audi originálního příslušenství®, v němž nechybí ani sněhové řetězy v různých variantách. Služby Audi zimního pneuservisu zahrnují navíc umytí a uskladnění letních kol na jednu sezonu a případnou ekologickou likvidaci opotřebovaných pneumatik.

Audi Pneuservis rozptýlí obavy z poškození pneumatiky na cestách nabídkou pneumatik s unikátním systémem AirStop. Speciální těsnicí hmota uvnitř pneumatiky okamžitě zacelí místo úniku vzduchu, a umožní tak bezpečné dojetí až do servisu Audi. Audi Service kromě toho nabízí svým zákazníkům garanční program Audi PneuGarance. Až tříletá záruka je poskytována na všechny pneumatiky zakoupené u autorizovaného prodejce nebo servisu Audi a vztahuje se na neopravitelná poškození, k nimž dojde při běžném provozu. Při uplatnění záručního plnění Audi PneuGarance získá zákazník zpět až 70 % z ceny příslušné pneumatiky při nákupu nové pneumatiky.

Je-li k zajištění bezvadného technického stavu vozidla Audi nezbytná oprava, mohou se zákazníci autorizovaných servisů Audi spolehnout, že při její realizaci budou použity výhradně Audi originální díly®, které zaručují kromě dlouhé životnosti také nejvyšší úroveň kvality, bezpečnosti a spolehlivosti. V rámci přípravy vozidla na zimní provoz patří mezi nejčastěji vyměňované díly například žhavicí svíčky, zapalovací svíčky, sady brzdového obložení a brzdové kotouče.

Pro majitele vozů Audi starších 5 let z řad fyzických osob je připravena výhodná nabídka Audi servisních úkonů, která zahrnuje profesionální péči s jistotou použití Audi originálních dílů®. Například akumulátor 95 Ah/450 A pro Audi A4 Avant 2.0 TDI/105 kW z roku 2008 přijde v rámci sezonní servisní kampaně Audi Service na 4820 Kč, sada stěračů předního i zadního okna pro tentýž model vyjde na 1580 Kč. Jedná se o tzv. Audi kompletní ceny, které zahrnují práci, materiál i DPH.

Majitelé starších vozů Audi (více než 4 roky) ocení také výhodnou knížku slevových poukazů Audi Energy Program, kterou si mohou vyzvednout u všech participujících servisních partnerů Audi. Audi Energy program ušetří nemalé finanční prostředky při údržbě, servisu a nákupu Audi originálních dílů® a Audi originálního příslušenství®. Pokud se blíží termín povinné technické kontroly, stačí tuto starost předat odborníkům v servisech Audi. Svěří-li zákazník přípravu vozu na STK servisnímu partnerovi Audi, získá v rámci služby Audi STK Service pravidelnou technickou kontrolu a měření emisí zdarma.

Široký sortiment Audi originálního příslušenství® pro zimní sezonu usnadní motoristům, kteří sázejí na "Náskok díky technice", boj se zimními živly a umožní jim komfortní cestování za zimními radovánkami i praktickou přepravu nezbytné sportovní výstroje. Za tím účelem byly pečlivě navrženy speciální střešní příčníky, nosiče pro lyže a snowboardy a Audi boxy pro lyže a zavazadla s  využitelným vnitřním objemem 300/360/405 l. Prémiový interiér vozů Audi ochrání na míru střižené pryžové podlahové rohože a ochranné plastové vany do zavazadlového prostoru. Zimní cestování automobilem usnadní také užitečné doplňky, jako jsou rozmrazovače oken, škrabky na okna, lopaty na sníh nebo sada Audi originální kosmetiky s nemrznoucí směsí, odmrazovačem, čističem skel a hadříkem proti zamlžování skel.

Aktuální zimní kolekce Audi boutique potěší muže, ženy i děti atraktivním designem a prémiovou kvalitou. Pod vánočním stromečkem se tak může objevit Chronograph Luminous Audi s elegantním vzhledem a kvalitním zpracováním za 7730 Kč, lahev na pití quattro z ušlechtilé oceli za 800 Kč, dámská peněženka, přívěšek na klíče, kufr Audi od firmy Samsonite, blok na nože Audi Sport, sluneční brýle G2, sportovní taška Audi Sport nebo dětské šlapací auto z edice Motorsport.

Na Audi je za všech okolností spolehnutí, a to platí i pro rychlou pomoc v nouzových situacích za jakéhokoli počasí na území České republiky i v zahraničí. Řidiči vozů Audi mohou například v případě nehody využít asistenční službu Audi Assistance, která v nejkratším čase přivolá pomoc od nejbližšího servisního partnera Audi. Pocit jistoty na cestách posílí celoevropská záruka mobility Audi, která platí pro všechny vozy Audi, které prošly poslední servisní prohlídkou v autorizovaném servisu Audi, bez ohledu na jejich stáří. V případě nouze se Audi postará o odtah nepojízdného vozidla, zajištění náhradního vozu, ubytování v hotelu, taxi nebo pokračování v cestě jinými dopravními prostředky.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím