Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím
Audi novinky

Audi zve fanoušky zimních sportů na zahájení lyžařské sezony v „Home of quattro“

07.12.Wed, 07 Dec 2016 00:00:00 +0100

Audi zve všechny fanoušky zimních sportů na Špindl SkiOpening. Slavnostní zahájení nové lyžařské sezony se uskuteční v sobotu 10. prosince 2016 ve Skiareálu Špindlerův Mlýn, který je českým "Home of quattro". Během bohatého doprovodného programu budou moci návštěvníci po celý den využívat skvělého zázemí elitního lyžařského střediska, na jehož vybudování má nemalý podíl také značka Audi. Lyžaři se mohou těšit například na vylepšený quattro BAR s rozšířenou terasou a hned v sousedství nyní stojí skleněný modul Audi expozice, jejímž magnetem je zcela nové Audi Q2.

"Zima už klepe na dveře, a to je dlouho očekávaný okamžik pro všechny fanoušky lyžování a zimních sportů, protože začíná nová lyžařská sezona v českém 'Home of quattro'," říká Tomáš Velek, ředitel divize Audi společnosti Porsche Česká republika. "Značka Audi připravila v rámci dlouholetého partnerství se Skiareálem Špindlerův Mlýn pro nadcházející zimní sezonu pro lyžaře ještě atraktivnější zázemí, které malým i velkým zpříjemní sněhové radovánky v nejprestižnějším českém lyžařském středisku."

Tradiční zahájení zimní sezony ve Skiareálu Špindlerův Mlýn se uskuteční v sobotu 10. prosince 2016 pod názvem Špindl SkiOpening. Bohatý doprovodný program pro celou rodinu nabídne bubenickou show ARIES a živé koncerty, na nichž vystoupí Pískomil se vrací, Marek Ztracený a Beatles revival. Nabitý den završí večerní program s unikátním tancem roleb Käsbohrer show. V rámci Špindl SkiOpeningu se v dopoledních hodinách uskuteční také úvodní závod amatérské série pro veřejnost "S ČT sport na vrchol".

Na letošní sezonu připravila značka Audi pro návštěvníky českého "Home of quattro" celou řadu novinek. Ve skleněném modulu Audi expozice, který je nově umístěn ve Sv. Petru vedle quattro BARu, se mohou zájemci důkladně seznámit například s horkou novinkou na českém trhu, zcela novým modelem Audi Q2. Audi tak navazuje na rozsáhlou celostátní kampaň u příležitosti uvedení tohoto výjimečného a nezařaditelného SUV na český trh.

Loni otevřený quattro BAR v moderním designu, s nově rozšířenou terasou a venkovní obsluhou poskytne i v letošní zimní sezoně vyčerpaným lyžařům příjemné zázemí pro obnovu sil a osvěžení koktejly inspirovanými světem značky Audi. Atrakcí pro návštěvníky quattro BARu je také originální outdoorový stůl se zabudovaným ohništěm.

Novinkou v areálu Svatý Petr je od minulého roku nejsportovnější svah s černou sjezdovkou, nesoucí označení Audi Line. S logy značky Audi se budou návštěvníci Špindlerova Mlýna setkávat také na sedačkách lanovek, sněžných sprchách a dalších místech. Pro majitele vozů Audi je připraven exkluzivní Audi parking v těsné blízkosti vleku areálu Hromovka s 10 parkovacími místy. Výhodnou příležitost k parkování lze využít každý den od 1. prosince do 30. dubna od 8 do 12 h.

Audi je partnerem Skiareálu Špindlerův Mlýn již od roku 2009. Pro lyžaře je ve dvou velkých areálech - Svatý Petr/Medvědín a Horní Mísečky/Hromovka/Labská/Stoh - připraveno 25 kilometrů denně upravovaných sjezdovek, 5 lanových drah, 12 vleků, 91,5 kilometru běžeckých tras, snowpark, funtrack a jediná half pipe v České republice.

Značka Audi bude i v letošní zimní sezóně 2016/2017 u prestižní akce, kterou je Světový pohár ve snowboardingu - Audi Snowjam 2017. Tento svátek milovníků snowboardingu se uskuteční ve dnech 20.-26. března a bude již tradičním vyvrcholením zimní sezony ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. V letošní, "předolympijské" sezóně, můžeme očekávat účast světové snowboardové elity, která svede vzájemný souboj o prestižní křišťálové glóby, určené pro vítěze celého seriálu závodů Světového poháru.

Více informací naleznete na www.homeofquattro.cz.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím