Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím
Audi novinky

Audi slaví další prodejní milník na českém trhu

20.12.Tue, 20 Dec 2016 00:00:00 +0100

Značka Audi v Česku pokračuje ve velmi úspěšných prodejích a ještě před koncem roku slaví pokoření rekordní hranice více než 6000 registrací. Prodejní výsledky značky se čtyřmi kruhy, která kromě celkového objemu prodeje zvyšuje také svůj podíl na českém trhu, jsou výsledkem dlouhodobé produktové ofenzivy a důsledného zaměření na technické inovace, vynikající kvalitu a maximální spokojenost klientů. Nové modely, jako je progresivní kompaktní crossover Audi Q2, který byl na český trh uveden v listopadu, nebo očekávaná nová generace modelu Audi Q5, jsou společně s výtečnou prací prodejní a servisní sítě jasným znamením, že Audi hodlá jet na plný plyn i v roce 2017.

"Audi pokračuje v rychlém růstu," říká Tomáš Velek, ředitel divize Audi společnosti Porsche Česká republika. "Rok 2014 jsme ukončili s 3935 registracemi, o rok později jsme poprvé překročili hranici 5000 registrací a letošní rok uzavřeme poprvé s více než 6000 registracemi nových vozů Audi v České republice. K historicky nejlepšímu prodejnímu výsledku ve spojení s rostoucím tržním podílem přispěla nejen velmi atraktivní nabídka prémiových modelů Audi, ale zejména maximální nasazení celé naší prodejní a servisní sítě směřující k co nejvyšší  spokojenosti klientů. Rád bych všem našim obchodním partnerům touto formou velmi poděkoval."

Audi vstoupí do nového roku s velkými ambicemi. Mezi bestsellery se bezesporu zařadí nový kompaktní crossover Audi Q2 s progresivním designem a nekonvenčním konceptem, který se těší velké poptávce klientů hned od svého listopadového uvedení na český trh. Velký zájem projevují současní i potenciální zákazníci Audi také o nedávno představenou druhou generaci modelové řady Audi Q5, s jejímž uvedením na českých trh se počítá začátkem roku 2017.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím