Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím
Audi novinky

I.S.R. Racing chce v Barceloně sezónu zakončit dobrým výsledkem

26.09.Tue, 26 Sep 2017 00:00:00 +0200

I.S.R. Racing se tento víkend představí při závěrečném podniku Blancpain GT Series Endurance Cupu na okruhu Circuit de Catalunya v Montmeló nedaleko Barcelony.

Český tým nasadí Audi R8 LMS #75 s posádkou ve složení Frank Stippler (GER), Filip Salaquarda (CZE) a Kevin Ceccon (ITA), pro kterého to bude vůbec první start v Endurance Cupu. Dva měsíce po umístění v Top 10 při legendární 24h ve Spa-Francorchamps je cílem sezónu uzavřít dobrým výsledkem.

Circuit de Catalunya, dlouhý 4655 metrů, je jedním z nejznámějších okruhů celého kalendáře letošní sezóny. Je to komplexní okruh, je znám svými rychlými sektory, velice dlouhou cílovou rovinkou a širokými zatáčkami vedoucími do La Caixa. V tomto místě se charakter okruhu mění, přichází techničtější zatáčkovitá pasáž, která po šikaně RACC opět vede na cílovou rovinku.

Program je vměstnán pouze do dvou dnů. V sobotu v 9:00 den začne volným tréninkem a předkvalifikace je na programu v 16:40. Nedělní program zahájí v 9:00 kvalifikace a závěrečný tříhodinový závod sezóny bude odstartován v 15:00.

Přímý přenos závodu bude vysílat Eurosport a Motorsport TV, live streaming s komentářem v angličtině a francouzštině bude možné sledovat na www.blancpain-gt-series.com.

 

Igor Salaquarda - majitel I.S.R. Racingu

"Závěrečný závod sezóny je vždy výjimečný. Jsme odhodláni zajet pořádný výsledek, ale víme, že to nebude vůbec jednoduché. I naši soupeři budou chtít sezónu uzavřít skvělým výsledkem, proto bude důležité od prvního tréninku pracovat na správném vyvážení auta a dovolit tak našim jezdcům předvést jejich veškerý potenciál. Jsem moc rád, že Kevin je pro tento závod členem posádky, jsem si jistý, že si s Frankem a Filipem skvěle sednou a to nám bude hrát do karet při cestě za splněním našeho cíle."

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím