Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím
Audi novinky

Audi Ski Team připraven na olympijskou sezónu 2017/2018

04.10.Wed, 04 Oct 2017 00:00:00 +0200

Audi pokračuje v intenzivní podpoře českého lyžování.Elitní Audi Ski Team v čele s dvounásobnou mistryní světa Ester Ledeckou vstupuje do olympijské sezóny 2017/2018v mírně pozměněném složení. Jak ŠárkaStrachová, takiTomáš Kraus ukončili svou pozoruhodnou sportovní kariéru ana jejich místo nastoupil úspěšný sjezdař Kryštof Krýzl.Členem Audi Ski Teamu zůstává nadále i po ukončení kariéry legendární Ondřej Bank, který se zároveň stává tváří Skiareálu Špindlerův Mlýn, českého "Home of quattro".

"Audi a lyžařské sporty patří neodlučně k sobě a jsem velmi rád, že s Českým lyžařským svazem pokračujeme ve spolupráci i v sezóně 2017/2018, která vyvrcholí olympiádou," říká Tomáš Velek, vedoucí divize Audi Porsche Česká republika. "Hlavní hvězdou Audi Ski Teamu je nadále dvojnásobná mistryně světa a unikátní obojživelník na lyžích i snowboardu Ester Ledecká. Zároveň bych rád poděkoval za skvělou reprezentaci naší značky Šárce Strachové a Tomáši Krausovi, kteří se po ukončení své mimořádně úspěšné sportovní kariéry rozloučili také s Audi Ski Teamem. V něm i po skončení kariéry naopak zůstává Ondřej Bank, který bude tváří českého "Home of quattro". Jediným nováčkem Audi Ski Teamu je pak sjezdař Kryštof Krýzl. Přeji všem sportovcům co nejlepší formu a úspěšnou sezónu."

 

Český Audi Ski Team pro sezónu 2017/2018 tvoří sjezdařka a snowboardová závodnice Ester Ledecká, handicapovaná sjezdařkaTereza Kmochová, skicrossařkaAndrea Zemanová, skokan na lyžích Roman Koudelka,sdruženář Tomáš Portyk a sjezdař Ondřej Bank.

 

Členové Audi Ski Teamu v letošní sezóně využívají vozy Audi Q5 s pohonem quattro ultra nabízející výbornou trakci za všech podmínek a zároveň vysokou efektivitu. 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím