Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Audi novinky

Z trávníku na závodní okruh: Fotbalisté klubu FC Barcelona jezdí ve vozech Audi

01.12.Fri, 01 Dec 2017 00:00:00 +0100

Fotbalisté klubu FC Barcelona převzali v poslední listopadový den své nové vozy Audi na závodním okruhu Circuit de Barcelona-Catalunya. V rámci akce Audi Sport track attack zažilo navíc ještě šest hráčů několik rychlých kol jako spolujezdci v závodních vozech Audi.

Na závodním okruhu severně od Barcelony vozil fotbalisty klubu vrcholné mezinárodní úrovně Nico Müller, tovární jezdec Audi a vítěz 24h závodu na Nürburgringu, v závodním voze Audi R8 LMS kategorie GT3. Další hráči zažili strhující jízdu po boku místního matadora Jordiho Geného v Audi RS 3 LMS. Rychlá kola v závodních vozech byla vyvrcholením slavnostního předání služebních automobilů španělskému fotbalovému klubu. V průběhu akce se fotbalové hvězdy pod vedením instruktorů na vlastní kůži seznámily s výkonem a technikou nejsportovnějších modelů značky se čtyřmi kruhy.

Mezi fotbalisty jsou tradičně velmi oblíbené modely RS společnosti Audi Sport. Lionel Messi, Luis Suárez a Gerard Piqué si vybrali jako svůj osobní služební vůz Audi RS 6 Avant (kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km: 9,6; kombinované emise CO2 v g/km: 223). Rovněž žádaným modelem z řady RS je nové Audi RS 3 Sportback (kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km: 8,4 - 8,3; kombinované emise CO2 v g/km: 192 - 189), jemuž dalo přednost celkem pět hráčů, mimo jiné Ousmane Dembélé, Sergi Roberto a Samuel Umtiti. Sergio Busquets se rozhodl pro Audi R8 Coupé V10 plus (kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km: 12,3 - 11,4; kombinované emise CO2 v g/km: 287 - 272), s 610 k nejvýkonnější model Audi v týmu. Jednoznačně nejoblíbenějším modelem mezi hráči je Audi Q7 (kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km: 7,6 - 7,2; kombinované emise CO2 v g/km: 199 - 189). Téměř polovina týmu bude využívat služeb tohoto prostorného SUV.

Při předání nových služebních vozů byli přítomni také Guillermo Fadda, vedoucí dovozce Audi Španělsko, a viceprezident klubu FC Barcelona Jordi Cardoner. Audi spolupracuje s pětinásobným vítězem Ligy mistrů již od roku 2006.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím