Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Audi novinky

Vítězný typ: nové Audi Q3 zvítězilo v čtenářské anketě „Best Cars“

04.02.Mon, 04 Feb 2019 00:00:00 +0100

Nové Audi Q3 se okamžitě etablovalo jako vítězný typ a v čtenářské anketě "Best Cars 2019" odborného německého časopisu auto motor und sport zvítězilo v kategorii "Kompaktní SUV/terénní vozy".

"Toto ocenění je důležitým potvrzením, jak dobře zákazníci přijali koncept nového modelu Audi Q3," říká vedoucí modelové řady Jens Rückert, který převzal ocenění na slavnostním vyhlášení výsledků ve Stuttgartu. "Kompaktní SUV ukazuje velmi sebevědomě, co v něm vězí. Díky prodlouženému rozvoru vzniklo více prostoru přesně tam, kde ho rodiny potřebují. Navíc nabízí také větší variabilitu. Koncept intuitivního a digitálního ovládání a zobrazování, jakož i inovativní asistenční systémy přenášejí komfort vyšší třídy do kompaktního segmentu. Díky tomu je Audi Q3 dokonalým všestranným automobilem."

Čtenářská anketa "Best Cars" časopisu auto motor und sport patří mezi nejdůležitější soutěže v automobilovém odvětví v Evropě. Letos se konal již její 43. ročník. V jedenácti kategoriích bylo na výběr 385 modelů. Každý čtenář mohl udělit v každé kategorii dva hlasy - jeden svému favoritovi ze všech kandidátů (z tohoto hlasování vzešel celkový vítěz) a druhý nejlepšímu dováženému modelu. Audi Q3 stálo ve své kategorii "Kompaktní SUV/terénní vozy" proti 56 konkurentům a zvítězilo ziskem 14,4 procenta odevzdaných hlasů.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím