Audi novinky

Zapište si do diáře: Internetová světová premiéra nového modelu Audi A3 Sportback

02.03.2020

Audi bude vysílat světovou premiéru nového modelu Audi A3 Sportback na internetu. Zájemci mohou prezentaci sledovat 3. března v 9:50 h na portále Audi MediaTV a na kanálech Audi na sociálních sítích včetně facebookových stránek Audi Czech Republic. 

Modelová řada Audi A3 založila v roce 1996 segment prémiových kompaktních vozů a dodnes je s více než pěti miliony prodanými automobily nejúspěšnějším modelem své třídy. Audi hodlá na tento úspěšný příběh navázat čtvrtou generací modelu A3. Samozřejmostí je přitom důsledná elektrifikace. "Hybridní modely s možností vnějšího nabíjení jsou důležitou součástí naší elektrické ofenzivy," říká Bram Schot, předseda představenstva společnosti Audi. "Nový model A3 nabídneme již letos i ve verzích s částečně hybridním i externě nabíjitelným hybridním pohonem. Důsledná elektrifikace naší produktové řady tak nyní zasáhne i kompaktní třídu."

Audi bude u příležitosti internetové světové premiéry vysílat cca desetiminutový program, v němž poskytne zájemcům exkluzivní informace. Akcí, která díky představení prototypů modelů Audi e-tron S umožní také pohled do elektrické budoucnosti značky, bude provázet moderátor Tyron Ricketts. Další filmové záznamy budou k dispozici po skončení světové premiéry na portále www.audimedia.tv. Celou prezentaci bude možné sledovat na následujících internetových platformách:

Audi MediaTV: www.audimedia.tv (v němčině a angličtině, odkaz na živé vysílání je možné vložit na ostatní webové stránky)
• Smart TV a Apple TV prostřednictvím aplikace Audi MediaTV
• na facebookových stránkách @Audi.AG, @AudiDE a @AudiCzechRepublic
• na kanálu YouTube @Audi
• na portále Twitter @AudiOfficial
• na portále LinkedIn @Audi AG