Audi novinky

Značka Audi posiluje partnerství s českokrumlovským festivalem MHF

24.06.2020

Divize Audi společnosti Porsche Česká republika uzavřela víceleté partnerství s Mezinárodním hudebním festivalem (MHF) Český Krumlov. Značka Audi tak navázala na úspěšnou loňskou spolupráci s organizátory prestižního českokrumlovského festivalu a jako hlavní partner MHF ji posouvá na ještě vyšší úroveň. Letošní ročník hudebního festivalu, který se těší výborné pověsti i v zahraničí, se navzdory koronavirové pandemii uskuteční, a to od 18. září do 3. října 2020. Organizaci celé akce usnadňují luxusní automobily s logem čtyř kruhů. Flotila nejnovějších modelů Audi bude navíc zajišťovat po celou dobu trvání významné kulturní akce přepravu umělců a vzácných hostů.  

"Mám velkou radost, že pokračujeme ve spolupráci s MHF Český Krumlov," říká Marcel Archleb, vedoucí divize Audi Porsche Česká republika. "A také mě těší, že i v letošním roce, který festivalům kvůli koronaviru nepřeje, organizátoři našli možný termín a formát pro konání akce. Věříme, že společně dále dokážeme budovat prestiž a vnímání této významné kulturní akce."

Audi uzavřelo s Mezinárodním hudebním festivalem Český Krumlov víceleté partnerství a od letošního roku vystupuje jako hlavní partner prestižní kulturní akce s neopakovatelnou atmosférou. Letošní ročník byl ohrožen opatřeními přijatými v souvislosti s pandemií onemocnění COVID-19, ale organizátorům se podařilo přesunout tradiční letní termín na začátek podzimu, od 18. září do 3. října 2020. Devětadvacátý ročník MHF tak bude jedním z mála hudebních festivalů, které se v letošním roce uskuteční. Návštěvníci festivalu se mohou těšit mimo jiné na jedno z mála vystoupení České filharmonie v České republice. Stejně jako v loňském roce zajistí Audi, ve spolupráci s autorizovaným prodejcem Porsche České Budějovice, luxusní a bezpečnou přepravu pro umělce a vzácné hosty.

Management MHF Český Krumlov kromě toho nedávno převzal nejnovější modely vozů Audi. "Jsem velmi rád, že se spolupráce se značkou Audi dále rozvíjí a od tohoto ročníku bude nově prezentována na festivalu na pozici hlavního partnera. Jak značka Audi, tak náš festival patří ve svých oborech k tomu nejlepšímu. Věřím, že vzájemná spolupráce a synergie budou prospěšné pro obě strany, protože Festival je víc než jen hudba a Audi je víc než jen auto," těší se na pokračování oboustranně prospěšné spolupráce Jaromír Boháč, prezident festivalu MHF Český Krumlov.

Mezinárodní hudební festival Český Krumlov je pořádán každoročně již od roku 1992. V průběhu téměř tří desetiletí se vyvinul z několikadenní přehlídky toho nejlepšího ze světa hudby 15. až 21. století v třítýdenní akci, jež je trvalou součástí evropské kulturní scény. Na jedné z nejvýznamnějších kulturních akcí v České republice, která se obvykle koná v prázdninovém termínu, vystupují nejlepší čeští i zahraniční umělci se zaměřením na klasickou, jazzovou i folklórní hudbu. Své místo v bohatém programu má i muzikál, opera či crossover. K jedinečné atmosféře festivalu MHF přispívá prostředí historických památek města, zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO.