Audi novinky

Top sezonní nabídka Audi: Náskok díky servisu

25.03.2021

Zima dá zabrat nejen tělu a duši, ale také autu. Proto si vaše Audi zaslouží jarní očistnou kúru Ideální příležitost využít Top sezonní nabídku Audi. Na Audi Service je totiž spoleh i v této nelehké době.

"Tuhá zima, spousta sněhu, dvacetistupňové mrazy. Tohle všechno prověřilo naše auta, která si po náročném období zaslouží péči autorizovaného servisu Audi. Odměnit je můžete také Audi originálním příslušenstvím za zvýhodněné ceny," říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. "Protože stále procházíme nelehkým celospolečenským obdobím, musíme se spoléhat nejen na sebe a naše blízké, ale také na svá auta. Individuální mobilitu nám sice vládní nařízení omezily, vlastní vůz však zůstává stále ostrovem svobody a bezpečí v dnešní době. Svého druhého domova si važme a pečujme o něj, což nejlépe umí personál autorizovaných servisů," dodává Jan Špinar.

S odcházející zimou přichází na scénu aktivní životní styl a příslib jarních výletů - ideálně na kole, pro někoho třeba na kajaku. Pro každého má Audi řešení, jak svoje sportovní vybavení přepravovat. A s 25% slevou na transportní systém ušetříte zajímavé částky. Držák na kajak? Máme, Zvýhodněný na 5 400 Kč. K tomu ještě příčníky za 6 580 Kč a může se vyrazit na vodu. A protože na střeše už nezbylo místo pro kola, přijde na scénu nosič kol na tažné zařízení - elegantní, funkční, bezpečné řešení nyní za 18 710 korun. Kdo chce ušetřit a bicykly přece jen vozí "nad hlavou", sáhne po uzamykatelném střešním držáku z kolekce Audi originálního příslušenství® za sympatických 4 030 Kč.

Pokud byste to se sportem nechtěli přehánět, ale rádi se pohybujete na čerstvém vzduchu, můžete zkusit novinku - Audi eScooter: elektrickou koloběžku s výkonem 350 W, dojezdem 65 km, maximální rychlostí 20 km/h a hmotností 19,1 kg. Za 23 990 Kč s ní můžete jezdit tam, kam se se svým Audi už nedostanete. Složená se elegantně vejde do zavazadlového prostoru. Nezapomínejte však na bezpečnost - při jízdě by vás měla chránit originální přilba Audi. Drobnosti, co se nevejdou do kapes pak pojme stylový batoh - jak jinak než s logem Audi.

Protože do Audi patří jen originální komponenty, hodí se k cestování pomocníci do interiéru - závěsná taška na odpadky nebo chladicí box za 6 220 Kč. Ten pojme i dvoulitrové lahve a napájet ho můžete doma i v kabině vozu, ať už "cigaretovým" konektorem 12V či 230V zásuvkou. Ještě víc ze zavazadlového prostoru získáte použitím skládacího organizačního boxu a ochráníte ho krytem nákladové hrany a plastovou podložkou, která zabrání znečištění čalouněného dna. A pokud vás štve věčně umazané dotykové displeje, nemůžete nechat stranou speciální Audi čistič displeje 2v1.

Špičkové vlastnosti, bezpečnost a komfort za vyšších teplot zaručí kvalitní letní pneumatiky Audi Original nebo od renomovaných výrobců. Od komplexních služeb Audi Pneuservis můžete očekávat prohlídku stavu kol a pneumatik včetně hloubky dezénu, kontrolu tlaku, umytí i uskladnění. Audi Pneuservis se postará i o ekologickou likvidaci ojetých gum a také o náhradu novými pneumatikami ve specifikaci "Audi Original". Využití služeb Audi Pneuservisu se vyplatí i v dalších ohledech. Při zakoupení alespoň jedné nové pneumatiky nebo originálního kompletního kola v autorizovaném servisu Audi obdrží zákazník bezplatně Audi PneuGaranci, což je tříletá záruka na poškození a výrobní vady pneumatiky. 

To nejdůležitější na konec: Top sezonní servis se servisní prohlídkou. "Stejně jako výměnu pneumatik není ani tuto část přípravy na letní sezonu radno podceňovat," upozorňuje Jan Špinar z Porsche ČR. "Za výhodnou cenu od 700 Kč prověří vyškolený personál Audi Service funkčnost a stav nejvíce zatěžovaných částí vozu. Kontrola brzd, osvětlení, podvozku, akumulátoru, topení, klimatizace a kol je završena zkušební jízdou, při níž lze odhalit nedostatky, které nejsou na první pohled zjevné," zakončuje Špinar.