Audi novinky

Zapište si do diáře: Audi Q4 e-tron oslaví již zítra světovou premiéru online

13.04.2021

Audi Q4 e-tron je první zcela elektricky poháněné SUV se čtyřmi kruhy v kompaktním segmentu a kombinuje moderní design s vyspělými technologiemi zobrazování a velkorysou nabídkou vnitřního prostoru. Audi tak pokračuje ve své elektrifikační ofenzivě. Světová premiéra se uskuteční 14. dubna 2021 v rámci digitální prezentace.

Audi uvede nový model Audi Q4 e-tron virtuálně v rámci akce "Celebration of Progress". Živý přenos z místa konání můžete sledovat online již zítra 14. dubna 2021 od 19 h (SELČ).Markus Duesmann, předseda představenstva společnosti AUDI AG, a Hildegard Wortmannová, členka představenstva odpovědná za prodej a marketing, představí kompaktní SUV s elektrickým pohonem společně s hercem Regé-Jeanem Pagem, producentkou a herečkou Olivií Wildeovou a sportovkyněmi Annou Gasserovou a Malaikou Mihambovou. Největší přednosti modelu Audi Q4 e-tron včetně jeho významu pro značku podrobně vysvětlí odborníci společnosti Audi, jakými jsou šéfdesignér Marc Lichte nebo viceprezident značky Audi Henrik Wenders. Tento model je pro čtyři kruhy dalším důležitým krokem v elektrifikační ofenzivě. Audi Q4 e-tron vstupuje do mimořádně atraktivního a rychle rostoucího segmentu trhu, třídy kompaktních SUV. Audi Q4 e-tron přichází po modelech SUV Audi e-tron* a Audi e-tron Sportback* a sportovním modelu Audi e-tron GT*.

Poznámka pro novináře:
Světová premiéra modelu Audi Q4 e-tron bude přenášena na portálu Audi MediaTV. Na něm a na portálu Audi Media Center naleznete po světové premiéře rozsáhlé tiskové podklady a další filmové záznamy pro televizní stanice.

Dění z akce "Celebration of Progress" budou kromě toho přenášet následující kanály:
•    Audi MediaTV (na portálu Audi Media Center) a aplikace pro chytré televize a mobilní telefony (iOS/Android)
•    progress.audi (v němčině, angličtině, španělštině, francouzštině, italštině)
•    YouTube: na kanálech Audi (anglicky), Audi Deutschland (německy), Audi France (francouzsky), Audi Spain (španělsky) a Audi Italia (italsky)
•    Twitter: @AudiOfficial
•    Facebook: @Audiofficial (anglicky) a @Audifrance (francouzsky)
•    LinkedIn: AUDI AG (anglicky)