Kabina, která se plně soustředí na Vás. Abyste si řízení maximálně užili.

Interiér Audi Q5 je orientován na Vás, na řidiče, přičemž si díky velkorysému rozvoru kol budete užívat dostatek prostoru pro pohodlnou jízdu. Díky široké nabídce kvalitních materiálů, jako je na přání dostupná kůže Nappa, a barevných odstínů a také díky barevnému osvětlení interiéru si můžete ve svém voze vytvořit atmosféru ideální pro Vaše cestování. Jízdu v této elegantní kabině si můžete vylepšit zvukotěsnými skly nebo předními sportovními sedadly s masážní funkcí. V Audi Q5 je řidič jednoznačně na prvním místě.

Široká kabina Audi Q5 je ztělesněním komfortu

V interiéru Audi Q5, které ve všech důležitých rozměrech překonává nejen svého předchůdce, ale také svou konkurenci, může pohodlně cestovat pětičlenná posádka. Dojem prostornosti umocňují horizontální linie, kterým v přední části dominuje trojrozměrně tvarovaná dekorativní lišta vedoucí napříč celou palubní deskou. Abyste měli z čeho vybírat, nabízí nový koncept výbavových linií rozmanité kombinace barev a materiálů.

 

Zadní sedadla

Zadní sedadla jsou prakticky vybavena třemi opěradly. Mimo to lze na přání zadní sedadla podélně posouvat a měnit sklon jejich opěradel.

 

Zavazadlový prostor

Zavazadlový prostor standardně nabízí kapacitu od 550 do 610 litrů, což je o 10 litrů více, než u předchozího modelu. Tento objem lze po sklopení opěradel zadních sedadel rozšířit až na 1 550 litrů.

 

Osvětlení interiéru

Po setmění vytvoří v kabině příjemnou atmosféru na přání dodávané dekorativní osvětlení s možností individuálního nastavení ve 30 různobarevných odstínech. Osvětlena je dokonce i palubní deska.

Zavřít