Audi A8

Limuzína A8 představuje vrchol modelové řady A. Byla vytvořena tak, aby poskytovala ty nejlepší jízdní vlastnosti, maximální komfort a mimořádnou bezpečnost. Audi A8 využívá adaptivní vzduchový podvozek a klade důraz na sedadla a komfort sezení. Řidič má k dispozici světlomety HD Matrix LED a zadní OLED světla, nejvyšší úroveň MMI navigace, head-up displej a téměř veškeré jízdní asistenty už v základní výbavě.

S8

Model S8 je nejvýkonnější limuzínou Audi. Benzinový motor TFSI nabízí 571 koní a umožňuje velmi dynamický projev vozu. Jízda však zůstává komfortní díky prediktivnímu aktivnímu podvozku, který tlumí nerovnosti s předstihem. Interiér v luxusní kůži Valcona působí ještě prémiověji než v A8, přední sedadla dostala sportovnější vzhled, odvětrávání i masážní funkci. Dokonalý akustický komfort zajistí dvojitá skla a prémiový sound system Bang & Olufsen.

Výbava vozu

 

• Metalický lak

• 21" kola Audi Sport

• Adaptivní stěrače

• Brzdové třmeny červeně lakované

• Digitální Matrix LED přední světlomety

TFSI 420 kW quattro

2 615 900 Kč bez DPH

Mám zájem

 

Nabídku můžete využít i na další varianty a motorizace modelu A8, včetně A8 L s prodlouženým prostorem na zadních sedadlech.

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2: 7 - 7,4 l/100 km, 184 - 194 g/km. Vyobrazený model je pouze ilustrativní. Cena s DPH činí 2 116 169 Kč. Nabídka je určena pouze pro podnikatele.