Audi S8 TFSI 420 kW quattro

S Audi S8 uvidíte cestování ze zcela nové perspektivy. Ať už se posadíte na zadní prostorná sedadla nebo přímo za volant. Tato limuzína s výkonem přes 570 koní změní vaše vnímání vzdáleností i času. Takže cesta, které jste se dosud raději vyhnuli, se rázem stane příležitostí k odpočinku nebo dokončení toho, co jste v kanceláři nestihli. Audi S8 nyní s pohonem 4x4 jako bonus. Nabídka je určena pro podnikatele.

S8

 

V Audi S8 dostanete tu nejlepší výbavu z nejlepších. Pod kapotou pracuje benzínový osmiválec s objemem 4 litry, který limuzínu rozjede na 100 km/h za 3,8 sekund. Nerovnosti na silnici, náklony v zatáčkách a vše snižující komfort jízdy eliminuje prediktivní aktivní podvozek a mimořádnou dynamiku zajišťuje quattro se sportovním diferenciálem. Světlomety Matrix LED doplňují zadní OLED 3D. V luxusní kůží obloženém a čalouněném interiéru najdete karbonové prvky, plně digitální kokpit vyhřívání všech sedadel. Atmosféru navodí ambientní osvětlení a prémiový zvukový systém Bang & Olufsen.

TFSI 420 kW quattro
2 615 900 Kč bez DPH

Výbava vozu

 

• Metalický lak

• 21" kola Audi Sport

• Adaptivní stěrače

• Brzdové třmeny červeně lakované

• Digitální Matrix LED přední světlomety

Koupě nového vozu nikdy nebyla snazší. Zůstaňte v pohodlí domova a my se postaráme o vše potřebné.

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2: 10,7 l/100 km, 245 g/km. Vyobrazený model je pouze ilustrativní. Cena s DPH činí 3 165 239 Kč.
Nabídka je určena pouze pro podnikatele.