Zábava pro cestující na zadních sedadlech

 

Zábavu pro cestující na zadních sedadlech zajišťuje systém Audi tablets tvořený tablety s 10,1" dotykovým displejem, které lze používat i mimo vozidlo. Tablety za jízdy nabízejí cestujícím na zadních sedadlech plně integrovanou nabídku infotainment systému.

Konkrétní funkce systému Audi Tablets se mohou lišit v závislosti na daném regionu. Na některé služby se mohou vztahovat poplatky za připojení. V závislosti na typu vozidla a jeho výbavě lze na tabletech zobrazovat i údaje o vozidle. Aby bylo možné využívat navigační funkce, je nutné zajistit přístup k internetu vytvořením Wi-Fi přístupového bodu prostřednictvím systému Audi connect. V závislosti na konkrétní zemi může být k dispozici jen režim Followmode, ve kterém se zobrazuje aktuální poloha vozidla. Pro přístup do obchodu Google Play je nutné připojení k internetu.

 

K dispozici pro modely:

  • A8

Autorizovaní servisní partneři Audi

Pokud se potřebujete objednat do servisu nebo máte zájem o individuální servisní nabídky, originální díly či příslušenství značky Audi, obraťte se na některého z místních autorizovaných servisních partnerů Audi.

Zavřít