Audi novinky

Audi je partnerem festivalu Architecture Week Praha 2015

2015-09-01

Značka Audi pokračuje ve spolupráci s prestižním mezinárodním festivalem Architecture Week Praha. Stejně jako loni bude Audi i letos "Oficiálním vozem festivalu Architecture Week Praha 2015" a kromě toho bude vystupovat také v roli "Partnera festivalu Architecture Week 2015". Devátý ročník nevšední akce pro zájemce o architekturu a urbanismus se uskuteční ve dnech 17. srpna až 18. října 2015 v klášteře svatého Jiří na Pražském hradě a na dalších místech v Praze. Slavnostní večer pro vybrané hosty proběhne, za podpory značky Audi, 1. října 2015 ve Španělském sále.

"Audi a architektura patří neodmyslitelně k sobě, což dokazuje mimo jiné globální iniciativa Audi Urban Future, která se zabývá mobilitou, architekturou a rozvojem měst," říká Tomáš Velek, ředitel divize Audi společnosti Porsche Česká republika. "Mám proto velkou radost, že je spojení čtyř kruhů se světem architektury živé i v České republice, kde se nám podařilo v letošním roce rozšířit spolupráci s festivalem Architecture Week Praha. Touto cestou bych rád pozval všechny zájemce o tuto oblast, aby si nenechali ujít výjimečné akce, které budou probíhat za podpory Audi během následujících dvou měsíců v Praze."

Audi poskytne pro potřeby organizátorů a VIP hostů festivalu flotilu vozů Audi Q7, novinky od Audi, která vyniká progresivním designem, technologickými inovacemi a dokonalým zpracováním i těch nejmenších detailů.

Luxusní SUV Audi Q7 budou jezdit nejen ve službách organizátorů, ale zajistí i přepravu VIP hostů v rámci slavnostních akcí festivalu.

Audi má navíc v rámci celé výstavy v Jiřském klášteře samostatnou expozici, která bude mapovat hlavní milníky historie Audi s přesahem do současnosti a budoucnosti. Celá akce opět vyvrcholí Slavnostním večerem ve Španělském sále 1. října 2015.

Na festivalu Architecture Week Praha 2015 budou prezentovány známé i méně známé architektonické památky všech 13 krajů České republiky a hlavního města Prahy. Ve spolupráci s příslušnými ambasádami budou v Jiřském klášteře prezentovány také památky z dalších 25 států světa. Pražskou premiéru budou mít výstavy, věnované francouzským románským kostelům a anglickým katedrálám. Program zahrnuje přednášky, diskusní fóra, promítání filmů, procházky za architekturou a zajímavé výstavy přibližující nové trendy v architektuře.