Tomáš Satoranský volí všestranné Audi.

Nejúspěšnější český basketbalista současnosti a kapitán národní reprezentace Tomáš Satoranský je dlouholetým příznivcem Audi. Jeho pozitivní vztah ke čtyřem kruhům vyústil v roce 2019, kdy se stal ambasadorem značky a v následujícím roce tváří kampaně k Audi Q7.

 

Tomáš Satoranský je teprve čtvrtým Čechem v historii, který se prosadil v NBA, nejlepší basketbalové soutěži na světě. V roce 2016 se stal rozehrávačem týmu Washington Wizards a po třech sezónách podepsal smlouvu s Chicago Bulls, kde aktuálně působí. Jako kapitán národního týmu doslova pobláznil Česko, když na Mistrovství světa v basketbale 2019 dovedl reprezentaci k historickému šestému místu. Fanoušky byl pak zvolen nejplatnějším hráčem celého turnaje.

 

Vedoucí divize Audi Porsche Česká republika Marcel Archleb má ze spolupráce s Tomášem Satoranským velkou radost: "Tomáš Satoranský se díky velké píli a talentu vypracoval z Folimanky až do NBA," říká Marcel Archleb, vedoucí divize Audi Porsche Česká republika. "Je prototypem mladého a úspěšného Čecha, který prorazil až do nejlepší basketbalové ligy světa a zároveň zaznamenává mimořádné úspěchy i s českým reprezentačním týmem. Tomáš je dlouholetým fanouškem značky Audi a my si přejeme, abychom společně dojeli k dalším úspěchům."

 

 

Tomáš Satoranský je dalším úspěšným českým sportovcem na mezinárodní scéně, který spojil své jméno se značkou Audi. Vynikající výkony a týmový duch na sportovním poli byly vždy charakteristickým prvkem Audi a dokonale souzní s filozofií značky. Věříme, že společná jízda přinese další úspěchy.

Satoranský zaskóroval pro charitu.


Spolupráce s partnery a podpora neziskových projektů nabyla v pandemickém roce 2020 nového významu. Značka Audi navázala spolupráci s charitativní organizací Nadace VIZE 97, jíž v kritické době pomohla s distribucí materiální pomoci zdravotníkům, sociálním pracovníkům a dalším lidem, kteří ji potřebovali. Protože se však Nadace věnuje celé řadě projektů, od kulturních přes péči o odkaz Václava Havla až po zdravotnické projekty v oblasti prevence kolorektálního karcinomu, Audi pro rok 2021 přišlo s charitativním projektem, do kterého se zapojil i ambasador značky Tomáš Satoranský.

Nejlepší český basketbalista letos působil v dresu Chicago Bulls v zámořské NBA a Audi se zavázalo věnovat Nadaci částku 2 000 Kč za každý tříbodový koš, který Tomáš v sezóně vstřelí. Ačkoliv ta byla kvůli Covidu-19 kratší než obvykle, Satoranský se nakonec trefil 42x a pro Nadaci VIZE 97 získal 84 000 Kč.

Tomášova největší trefa však přišla až následně, když zamířil místo koše do našich srdcí. S manželkou Annou se totiž rozhodli, že dosavadní částku zdvojnásobí, a přidali k ní dalších 84 000 Kč. Na konto nadace Dagmar a Václava Havlových tak bylo připsáno celkem 168 000 Kč. Symbolický šek z rukou Tomáše Satoranského a ředitele divize Audi Marcela Achleba převzala přímo Dagmar Havlová.

Vstřeleno trojek:

Věnováno na charitu: