Audi Logo

A8 L TFSI e

 
 

Suverénní a efektivní

S Audi A8 L 60 TFSI e Vás na cestách čekají skvělé zážitky dané kombinací moderního plug-in hybridního pohonu s mimořádným komfortem.

A8 L TFSI e seitlich

A8 L TFSI e není v současné době konfigurovatelná a není možné ji objednat. Aktuální ojeté vozy najdete u svého partnera Audi.

 

Audi A8 L TFSI e v číslech

Dojezd na čistě elektrický pohon

54–60

km*

Zrychlení (0–100 km/h)

4.9

s**

Systémový výkon

340

kW (462 PS)**

**Spotřeba paliva (kombinovaná1.2) v l/100 km: 1,9-2,3; spotřeba energie (kombinovaná 1,2) v kWh/100 km: 22,5-26,2; emise CO₂ (kombinovaná 1,2) v g/km: 42-52.

Luxus nemuset si vybírat

Koncepce plug-in hybridu Vám nabízí mnoho výhod: S účinným elektromotorem můžete absolvovat kratší cesty tiše a bez lokálních emisí, na delší vzdálenosti vám skvěle poslouží motor TFSI. Díky rekuperaci lze elektrickou energii získávat zpět během jízdy.

 

Max. výkon elektromotoru

100

kW (136 PS)*

Max. rychlost s čistě elektrickým pohonem

135

km/h*

Kapacita akumulátoru (brutto) až

17.9

kWh

**Spotřeba paliva (kombinovaná 1,2) v l/100 km: 1,9-2,3; spotřeba energie (kombinovaná 1,2) v kWh/100 km: 22,5-26,2; emise CO₂ (kombinovaná 1,2) v g/km: 42-52.

Precizní. Dynamické. A nezaměnitelné.

Nechte se inspirovat novou generací technologie osvětlení. Bez ohledu na to, zda se jedná o standardně dodávané světlomety Matrix LED nebo o zadní světla s technologií OLED. Můžete si vybrat jeden ze dvou světelných podpisů zadních světel. Charakteristika tohoto podpisu se pak při stání vozu přizpůsobuje zvolenému jízdnímu režimu.

Více prostoru pro estetično

Při celkové délce 5,3 metru je tato "business" limuzína skutečně impozantním vozem. Jeho vybroušený design můžete dále podtrhnout prostřednictvím na přání dostupného paketu S line pro exteriér, stylového designového paketu černé optiky plus, paketu S line pro interiér a tažného zařízení.

Skutečná velikost vychází zevnitř

Mezi úžasné přednosti modelu Audi A8 L patří jeho kvalitní a velkoryse pojatý interiér, který nabízí obzvláště velký komfort sezení. Platí to zejména o prostoru pravého zadního sedadla, kam lze objednat velmi komfortní, individuálně nastavitelné sedadlo s výrazným tvarováním a funkcí sklápění. Vznikne tak téměř dokonalé místo pro práci i odpočinek na cestách.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 100 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Ilustrace pochází z vozidla Audi A8 60 TFSI e.

Nezaměnitelnost díky nabídce Audi exclusive

S výbavou Audi exclusive dodáte svému Audi A8 osobitost, která je stejně jedinečná jako Vy sami. Můžete vybírat z exkluzivních dekorativních prvků, různých barev koženého čalounění nebo individuálních odstínů laku. Vedle široké palety barev je k dispozici i lakování s matným efektem. Stačí jen vyjádřit své přání.

 

Stejně rozmanité jako sám život

S originálním příslušenstvím Audi se Vaše "business" limuzína stane vaším naprosto všestranným partnerem. Díky různým technickým funkcím a optickým zvýrazňujícím prvkům ji snadno přizpůsobíte svým novým potřebám. A pak zas a znova.