Audi Logo

Inspirace pro budoucnost

Spojení výkonu, funkčnosti a elegance pro fascinující dobrodružství v přírodě: plně elektrický koncept Audi activesphere

Podívejte se na svět novýma očima

Díky nově definovanému výkonu pohonu všech kol quattro, naprosto pohlcujícímu jízdnímu zážitku, karoserii, která se dokáže přizpůsobit různým požadavkům, schopnosti poradit si v terénu a 360° panoramatické střeše otevře koncepční vůz Audi activesphere1 všem vyznavačům aktivního životního stylu nové dimenze zážitků. Nové koncepční vozidlo automobilky Audi nabízí kombinaci funkčnosti s vysokou mírou elegance a pohodlí, díky nimž bude cesta za outdoorovými aktivitami prvotřídním zážitkem. K němu přispívají také technologie rozšířené reality AR2 a holistický digitální ekosystém.

 

Koncepční vůz activesphere1

V koncepčním voze Audi activesphere1 se snoubí funkčnost s elegancí a komfortem, což dokonale podpoří aktivní životní styl. Sofistikovaný charakter vozu navíc podtrhnou technologie rozšířené reality AR2 a holistický digitální ekosystém.

Koncepční vůz Audi urbansphere1

Jedná se o koncepční vůz, který byl od základu navržen tak, aby nabídl vynikající kombinaci luxusu, prostorného interiéru a digitálních funkcí.

Koncepční vůz Audi grandsphere1

Takto si automobilka Audi představuje cestovní limuzínu budoucnosti: elektrickou, automatizovanou2 a se spoustou prostoru pro intenzivní zážitky.

Koncepční vůz Audi skysphere1

První z rodiny koncepčních vozů Sphere klade důraz na syntézu technologií a designu, přičemž nabízí dva různé typy jízdního zážitku.

Krásná kombi nesou jméno Avant

Avant zítřka

Předzvěst blízké budoucnosti: s koncepčním vozem Audi A6 Avant e-tron¹ představuje značka Audi dalšího zástupce budoucí řady Audi A6, který se může pochlubit plně elektrickým pohonem i dynamickým designem.

Zobrazené vozidlo je koncepčním vozem, který není k dispozici v rámci sériové výroby.

Inovativní základ

Koncepční vůz Audi A6 Avant e-tron¹ je postaven na nové technologické platformě PPE (Premium Platform Electric) pro elektromobily využívající jako zdroj energie akumulátor. Výhodou zmíněné platformy je možnost využití celé základny vozidla pro uložení akumulátoru. Ploché uspořádání nabízí dostatek svobody pro kreativitu, která se zde projevuje spojením dynamického designu s praktičností umožňující každodenní komfortní využívání vozu. Dynamický charakter vozu je vizuálně zdůrazněn černým vsazeným elementem na bocích stoupajícím od předních kol k zadní nápravě.

Pokrok na čtyřnásobek

Pokud chcete dosáhnout pokroku, musíte posunout hranice, změnit část světa - a inspirovat přitom lidi. Abychom toho dosáhli, definujeme v Audi pokrok ve čtyřech oblastech: Udržitelnost, design, digitalizace a výkon.

Nést odpovědnost

Jednat udržitelněji a přemýšlet komplexně. Od dodavatelského řetězce až po inkluzivní firemní kulturu. Pokud jde o udržitelnost, počítá se sebemenší vylepšení.

Formování budoucnosti

Design pro nás znamená mnohem víc než jen vytváření vozidel. Chceme otevírat prostor pro nové, fascinující zážitky a zjednodušit tak lidem jejich každodenní život.

 

Digitalizace mobility

Digitalizace je klíčem k mobilitě zítřka. Mnoho věcí bude možné realizovat prostřednictvím digitálních kanálů, což otevírá fascinující cesty do budoucnosti.

Posouvání hranic

To, co se dlouho zdálo nemožné, se najednou může stát skutečností - když lidé zpochybní hranice a odváží se zkusit něco nového.

 

Audi Q4 e-tron

Elektromobilita, která se hodí do každodenního života. V Q4 e-tron máte k dispozici spoustu úložného prostoru promyšleného do posledního detailu.

Audi Q8 e-tron

Audi Q8 e-tron - nový vzhled a progresivní technologie. Elektrická energie. A mnoho úžasných detailů.

Objednat newsletter

Náskok díky informacím. Nejnovější inovace Audi, atraktivní nabídky, servisní tipy a další zajímavá témata ze světa značky Audi: díky našim dvěma exkluzivním newsletterům Audi News a e-tron News se k vám všechny zajímavé novinky dostanou jako první! Zaregistrujte se nyní a nic vám neunikne.

1) Zobrazené vozidlo je koncepčním vozem, který není k dispozici v rámci sériové výroby.

2) Zobrazené vozidlo je koncepčním vozem, který není k dispozici v rámci sériové výroby. K zakoupení není dostupná ani zobrazená náhlavní souprava pro vytvoření rozšířené reality. Zobrazené funkce automatického řízení patří mezi technologie, na jejichž vývoji se v současné době pracuje a tudíž nejsou dostupné pro sériově vyráběná vozidla a fungují pouze v rámci svých systémových limitů. Veškeré uvedené technické systémy a funkce se vztahují k jednomu konceptu a možnost jejich případného využití závisí na místní legislativě.

3) Zobrazené vozidlo je koncepčním vozem, který není k dispozici v rámci sériové výroby. Zobrazené funkce automatického řízení patří mezi technologie, na jejichž vývoji se v současné době pracuje a tudíž nejsou dostupné pro sériově vyráběná vozidla a fungují pouze v rámci svých systémových limitů. Veškeré uvedené technické systémy a funkce se vztahují k jednomu konceptu a možnost jejich případného využití závisí na místní legislativě.