Audi Logo
 
 
Audi Q8 e-tron pohled zezadu

Elektrická energie. A mnoho úžasných detailů

Audi e-tron splnilo svou průkopnickou roli plně elektrického vozidla. Nyní tedy nastal čas zařadit jej do portfolia modelů Audi - jako Audi Q8 e-tron.

 

Audi Q8 55 e-tron quattro

Nabíjení z 10 % až na 80 % v

31

min.

při maximálním stejnosměrném nabíjecím výkonu

Dojezd (WLTP), až

582

km

Maximální nabíjecí výkon DC, až

170

kW

Spotřeba elektrické energie (kombinovaná) v kWh/100 km: 20,3-25,58; emise CO₂ (kombinované) v g/km: 0. Hodnoty spotřeby paliva/elektrické energie a emisí CO₂ v rozmezí podle zvolené výbavy vozidla. Údaje o spotřebě paliva a emisích pro vozidlo jsou k dispozici pouze podle WLTP, nikoli podle NEDC.

 

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi Q8 e-tron v interaktivním 3D zobrazení.

Nový standard dojezdu

Vysokonapěťová baterie s kapacitou až 106 kWh (netto) a maximálním dojezdem až 582 km. Při nízkém stavu nabití baterie můžete využít další potenciál dojezdu, například aktivací režimu Range mode v MMI.

Pohodlné cestování

Pro Audi Q8 e-tron existují různé možnosti nabíjení, a to jak doma, tak na cestách. Nabíjení je ještě snazší díky funkci Plug & Charge. A díky zvýšené kapacitě baterie a komplexní nabíjecí službě si můžete elektromobilitu užívat i na dlouhých cestách.

 

Audi Q8 55 e-tron quattro

Elektrický maximální výkon

300

kW

Celkový točivý moment: 664 Nm

Zrychlení (0-100 km/h)

5.6

s

Kapacita baterie (netto), až

106

kWh

 

Na první pohled elektrizující

Audi Q8 e-tron s novým vzhledem a specifickým světelným podpisem pro denní svícení odráží progresivní technologie i zvenčí. Architekturu quattro s odvážně tvarovanou ramenní linií a specifický podpis denního svícení podtrhuje zejména šedý metalický lak chronos.

Propracovaný design interiéru

Očekávejte více než velkorysý prostorový koncept. Vybrané materiály, prvotřídní povrchová úprava a pokročilé digitální funkce promění každou cestu v Audi Q8 e-tron v prémiový zážitek.

Nový zážitek z jízdy

Nastupte a vychutnejte si téměř neslyšnou akceleraci elektromotorů. Využijte vyšší trakci a stabilitu díky plně elektrickému pohonu všech kol a zažijte lepší jízdní dynamiku díky adaptivnímu vzduchovému odpružení a četným asistenčním systémům. Na přání je k dispozici odnímatelné tažné zařízení.

 

Streamování s integrovanou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek ve vozidle s Apple Music. Streamujte více než 100 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Poznámka: Na obrázku je Audi SQ8 Sportback e-tron.

 

Digitální služby

Digitální svět mobility se vám otevírá díky mnoha službám Audi connect, jako jsou například vždy aktuální dopravní informace online nebo možnost flexibilní rezervace výbavy prostřednictvím Functions on Demand a aplikace myAudi, která Vás mimořádně dobře informuje o jízdních údajích vašeho Audi.

Audi exclusive

Udělejte své Audi Q8 e-tron jedinečným a stejně nezaměnitelným jako vy s exkluzivními produkty Audi.

Edice S line

Objevte edici S line s exteriérem S line, vstupními LED diodami s exkluzivní projekcí "e-tron edition" a také mřížkou Audi Singleframe v barvě karoserie. Projekční světlo Singleframe a zatmavená okna zadních dveří podtrhují progresivní charakter vozidla. Kromě standardních 21" kol z lehké slitiny jsou k dispozici také kola o průměru 22".

Všestranný jako život

S originálním příslušenstvím Audi se Vaše vozidlo stane naprosto všestranným pomocníkem. Díky technickým prvkům a vizuálním akcentům jej můžete snadno přizpůsobit novým potřebám. Znovu a znovu.

Pro udržitelnou budoucnost

Řešení zaměřená na budoucnost u Audi zahrnují uvědomělé využívání zdrojů, výrobu šetrnou k životnímu prostředí a uhlíkově neutrální dodávky vozidel. Například k zásobování teplem a výrobě akumulátorů využíváme ekologickou elektřinu - mimo jiné z fotovoltaických systémů na střechách výrobních budov.

 

Audi Q8 Sportback e-tron

Spotřeba elektrické energie (kombinovaná) v kWh/100 km: 19,7-25,6; emise CO₂ (kombinované) v g/km: 0.

Hodnoty spotřeby paliva/elektrické energie a emisí CO₂ v rozmezí podle zvolené výbavy vozidla. Údaje o spotřebě paliva a emisích pro vozidlo jsou k dispozici pouze podle WLTP, nikoli podle NEDC.

 1. Doba nabíjení baterie se může lišit v závislosti na různých faktorech, jako jsou: B. okolní teplotu, použití jiných zástrček specifických pro danou zemi a použití funkce předběžné úpravy (např. dálkově ovládaná klimatizace vozidla). Při použití domácích zástrček je nabíjecí výkon omezen nabíjecím systémem e-tron.
 2. Platí pro Audi Q8 55 e-tron quattro (spotřeba elektřiny (kombinovaná) v kWh/100 km: 20,7–25,6; emise CO₂ (kombinované) vg/km: 0. Informace o spotřebě paliva/elektrické energie a emisích CO₂ v závislosti na dojezdech na zvolené výbavě vozidla. Pro vozidlo jsou pouze hodnoty spotřeby a emisí dle WLTP a nikoliv dle NEDC) s nabíjecím výkonem do 170 kW.
 3. Vzhledem k fyzikálním podmínkám lze maximální výkon pro zadané hodnoty zrychlení používat opakovaně, ale ne tak často, jak je požadováno.
 4. Uvedené hodnoty spotřeby a emisí byly stanoveny dle zákonem předepsaných postupů měření. ledna 2022 testovací cyklus WLTP zcela nahradil testovací cyklus NEDC, což znamená, že pro vozidla nově typově schválená po tomto datu neexistují žádné hodnoty NEDC.
 5. Informace se nevztahují na jednotlivé vozidlo a nejsou součástí nabídky, ale slouží výhradně pro účely srovnání mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava a příslušenství (přídavné díly, formát pneumatik atd.) mohou obsahovat relevantní parametry vozidla, jako jsou: B. Měňte hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a kromě povětrnostních a dopravních podmínek i individuálního jízdního chování ovlivňují spotřebu paliva, spotřebu elektřiny, emise CO2 a jízdní výkon vozidla.
 6. Kvůli realističtějším testovacím podmínkám jsou hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 naměřené podle WLTP v mnoha případech vyšší než hodnoty naměřené podle NEDC. To může mít za následek odpovídající změny ve zdanění vozidel od 1. září 2018. Další informace o rozdílech mezi WLTP a NEDC naleznete na www.audi.at/wltp.
 7. Audi Q8 55 e-tron quattro: Spotřeba energie (kombinovaná) v kWh/100 km: 20,7 - 25,6 kWh; Emise CO₂ (kombinované) v g/km: 0. Informace o spotřebě paliva/elektrické energie a emisích CO₂ v rozmezích v závislosti na zvolené výbavě vozidla. Pro vozidlo jsou k dispozici pouze hodnoty spotřeby a emisí podle WLTP a nikoli podle NEDC.
 8. Audi Q8 Sportback 55 e-tron quattro: Spotřeba energie (kombinovaná) v kWh/100 km: 20,1 – 25,6; Emise CO₂ (kombinované) v g/km: 0. Informace o spotřebě paliva/elektrické energie a emisích CO₂ v rozmezích v závislosti na zvolené výbavě vozidla. Pro vozidlo jsou k dispozici pouze hodnoty spotřeby a emisí podle WLTP a nikoli podle NEDC.
 9. Další informace o Audi connect najdete na www.audi.at/connect a u vašeho partnera Audi.
 10. V závislosti na dostupnosti v konkrétní zemi. Aktuální kompatibilitu operačního systému iOS/Android najdete v popisu aplikace myAudi v příslušném obchodě s aplikacemi. Je nutná předchozí registrace na www.my.audi.com.
 11. Režim Range například omezuje maximální rychlost na přibližně 90 km/h a snižuje komfortní funkce, jako je automatická klimatizace a deaktivuje vyhřívání sedadel.
 12. Nabídka od Audi Sport GmbH.
 13. Upozornění: Systémy fungují pouze v rámci systémových limitů a poskytují podporu při řízení. Odpovědnost a nezbytná pozornost v silničním provozu zůstává na osobě, která řídí.
 14. Služba pro použití funkce Plug & Charge je jako služba e-tron Charging Service v zemích Belgie, Dánsko, Německo, Estonsko, Finsko, Francie, Velká Británie, Irsko, Itálie, Chorvatsko, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Nizozemsko, Norsko , Rakousko, Polsko, Portugalsko, Švédsko, Švýcarsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Česká republika a Maďarsko k dispozici. Služba v Evropě (ECE) zatím funguje pouze u nabíjecích stanic s označením Plug & Charge ze sítě IONITY. Rozšíření o další provozovatele nabíjecích stanic (CPO) bude specifické pro jednotlivé země. Na severoamerických trzích (NAR) je služba dostupná pro použití funkce Plug & Charge u nabíjecích stanic s označením Plug & Charge provozovaných společností electrify America.
 15. Audi SQ8 Sportback e-tron: Spotřeba energie (kombinovaná) v kWh/100 km: 27,0–23,5; Emise CO₂ (kombinované) v g/km: 0. Informace o spotřebě paliva/elektrické energie a emisích CO₂ v rozmezích v závislosti na zvolené výbavě vozidla. Pro vozidlo jsou k dispozici pouze hodnoty spotřeby a emisí podle WLTP a nikoli podle NEDC.
 16. Informace o dostupnosti vám poskytne váš partner Audi. Apple a všechna související loga jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Inc. nebo přidružené společnosti