Audi Logo

Elektromobily Audi

Audi Q8 e-tron

Více osobní svobody a mobilita podle vašich představ: s plně elektrickým SUV od Audi to není žádný problém. Audi Q8 e-tron quattro vás zcela uspokojí nejen svojí sportovností, ale i každodenní použitelností. Dva elektromotory a elektrický pohon všech kol jsou zárukou působivého výkonu a agilních jízdních vlastností.

Audi Q8 Sportback e-tron

Audi Q8 Sportback e-tron ztělesňuje symbiózu elektrifikace a každodenní praktičnosti: kombinuje sportovní jízdu se zrychlením z 0 na 100 km/h za 5,6 s, vysokou úroveň komfortu a dojezd až 600 km. Je to ideální vůz pro každý den - a nejen to.

Audi SQ8 e-tron

Audi SQ8 e-tron má díky třem elektromotorům vskutku výjimečnou dynamiku. Jejich výkon mu umožní akcelerovat z 0 na 100 km/h již za 4,5 sekundy. Tuto sportovnost a progresivní charakter vyjadřuje Audi SQ8 e-tron také svým vzhledem ve stylu S s rozšířenými podběhy kol a nezávislou nabídku kol o velikosti 20 až 22 palců.

Audi SQ8 Sportback e-tron

Svažující se střecha varianty Sportback dodává modelu SQ8 ještě sportovnější vzhled. Jeho tři elektromotory s výkonem až 370 kW a točivým momentem 973 Nm vystřelí vůz z 0 na 100 km/h již za 4,5 sekundy, a to téměř neslyšně.

Audi Q4 e-tron

Čisté designové linie Audi Q4 e-tron nastiňují charakteristický tvar pro budoucí elektrická vozidla. Progresivní interiér se vyznačuje technologickými inovacemi, sportovním charakterem a funkčností.

Audi Q4 Sportback e-tron

Sportovní design Audi Q4 Sportback e-tron dokazuje, že budoucnost elektrické mobility může mít velmi vzrušující podobu. Soustředěný výraz přídě a mohutná záď působí atraktivním dojmem, nenápadně se zvažující silueta vozu na sebe upotá pozornost při pohledu z boku.

RS e-tron GT

RS e-tron GT představuje vrchol nabídky elektrických vozů Audi. Vedle pozoruhodného designu inspirovaného aerodynamickým výkonem a extrémně rychlého nabíjení nabízí mimořádný jízdní výkon. Jeho elektromotory se silou 440 kW dostanou vůz z 0 na 100 km/h za neuvěřitelné 3,3 sekundy.

e-tron GT quattro

Model e-tron GT quattro oslní unikátním puristickým designem, inspirovaným aerodynamickým výkonem. Z každého jeho detailu promlouvá progresivní luxus Audi, díky čemuž je celkový dojem z tohoto vrcholného elektromobilu ještě intenzivnější.