Audi Logo

Q6 SUV e-tron

Dojezd až

625

km1

Znovu dobitý dojezd až

255

km

za 10 min.2

Dobití kapacity baterie z 10% na 80% za cca

21

Min.2

při maximálním nabíjecím výkonu DC až 270 kW2

Audi Q6 e-tron Innenansicht

Elektrické. A plné úžasných detailů

Audi Q6 e-tron⁵ posouvá elektromobilitu Audi na další úroveň. Prémiové SUV zaujme vynikajícím elektrickým výkonem, progresivním designem a digitálním interiérem.

Výkon až

285

kW

Podle globální technické normy OSN (UN-GTR.21)

Zrychlení (0-100 km/h) při využití funkce Launch Control až

5,9

s3

Kapacita baterie (netto)

94,9

kWh4

Elektrizující výkon

Hlavním prvkem je 800voltová18 lithium-iontová baterie integrovaná naplocho do podvozku s působivým výkonem - při nabíjení i za jízdy. Můžete se těšit na efektivní a rychlé nabíjení19 a výkon až 285 kW.

Progresivní design interiéru

Objevte nový design vrchní i spodních prvků interiéru - od výplní dveří až po palubní desku a středovou konzoli. Stejně přehledné a jednoduché je i uspořádání ovládacích prvků.

Audi obchod s aplikacemi ve Vašem Audi.

Přímo v MMI svého vozidla můžete používat širokou a neustále se rozšiřující nabídku populárních aplikací, jako je Spotify nebo YouTube, aniž byste museli používat chytrý telefon.

 

Přelomový E-Design.

Progresivní design vozidla kombinuje elektrický výkon a prestiž. Vyznačuje se maskulinními proporcemi, obrácenou maskou chladiče Singleframe v přední části vozidla a vsadkami na bocích, které odkazují na baterii v podlaze vozidla.

Připraveno na běžný život

Audi Q6 e-tron5 zaujme tažnou silou 2 400 kg a velkorysým prostorem - od četných odkládacích prostorů přes přední zavazadlový prostor až po flexibilně využitelný zavazadlový prostor.

Univerzál s e-výkonem

Nasedněte a vyzkoušejte si plynulé zrychlení Audi Q6 e-tron5. Jeho elektrický výkon podporují asistenční systémy řidiče15 a četné jízdní režimy. Adaptivní vzduchové odpružení6 zajišťuje ještě vyšší jízdní komfort a jízdní dynamiku.

edition one

Ať už se jedná o šedou metalízu Magnet nebo modrou metalízu Ascari, tyto dvě varianty Edition One6 představují nové Audi Q6 e-tron5 s vizuálními prvky, jako je design S line, maska chladiče v barvě karoserie, 21palcová kola, brzdové třmeny v červené barvě, zatmavené přední světlomety Matrix LED plus, zadní světla LED pro a paket černé optiky.

Audi exclusive

S Audi exclusive22 bude Vaše Audi Q6 e-tron5 stejně jedinečné a nezaměnitelné jako Vy.

 

Stejně rozmanité jako život sám.

S originálním příslušenstvím Audi23 se Vaše vozidlo stane naprosto všestranným pomocníkem. Díky praktické výbavě a vizuálním akcentům jej můžete snadno přizpůsobit novým požadavkům. Znovu a znovu.

SQ6 SUV e-tron

Q8 e-tron

SQ8 e-tron