Audi Logo
 
 
Audi SQ8 e-tron Heckansicht

Elektrická energie. A mnoho úžasných detailů

Audi e-tron splnilo svou průkopnickou roli plně elektrického vozidla. Nyní tedy nastal čas zařadit jej do portfolia modelů Audi jménem - jako Audi SQ8 e-tron

 

Audi SQ8 e-tron

Elektrický maximální výkon

370

kW

Zrychlení (0–100 km/h)

4.5

s

Dojezd (WLTP), až

458

km

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi SQ8 e-tron v interaktivním 3D zobrazení.

Vyšší zážitek z jízdy

Nastupte a vychutnejte si téměř neslyšnou akceleraci elektromotorů. Využijte vyšší trakci a stabilitu díky plně elektrickému pohonu všech kol. Lepší jízdní dynamika díky adaptivnímu vzduchovému odpružení Sport a četným asistenčním systémům. Na přání je k dispozici odnímatelné tažné zařízení.

Vizualizace elektrifikace

Audi SQ8 e-tron s novým vzhledem, specifickým podpisem denního svícení a emblémy S odráží svůj sportovní charakter i navenek. Zatímco černý metalický lak Mythos zdůrazňuje sportovní charakter vozidla, odvážně tvarovaná linie ramen vyjadřuje architekturu quattro.

 

Audi SQ8 e-tron quattro

Nabíjení z 10 % až na 80 % v

31

min

při maximálním stejnosměrném nabíjecím výkonu

Kapacita baterie (netto), až

106

kWh

Maximální nabíjecí výkon DC, až

170

kW

 

Pohodlné cestování

Pro Audi SQ8 e-tron jsou k dispozici různé možnosti nabíjení, a to jak doma, tak na cestách. Nabíjení je ještě snazší díky funkci Plug & Charge. A díky zvýšené kapacitě baterie a komplexní nabíjecí službě si můžete elektromobilitu užívat i na dlouhých cestách.

Elegantní sportovnost

Při nastupování Vás přivítá kvalitní sportovní atmosféra, kterou podtrhují na přání dodávaná sportovní sedadla plus, vpředu s emblémy S. Vychutnejte si velkorysý pocit prostoru a mimořádný komfort v Audi SQ8 e-tron.

 

Streamování s integrovanou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek ve vozidle s Apple Music. Bezproblémové streamování více než 100 milionů skladeb bez reklam - přímo z vestavěného displeje v autě. Najděte svou oblíbenou hudbu a objevte další, kterou si zamilujete. Nalaďte si tři živě vysílající globální rozhlasové stanice Interní vedené umělci, kteří hrají současné hity, klasiku i country. A přistupujte ke své knihovně a snadno vyhledávejte interprety, skladby, alba a seznamy skladeb.

Poznámka: Na obrázku je Audi SQ8 Sportback e-tron.

Digitální služby

Digitální svět mobility se Vám otevírá díky mnoha službám Audi connect, jako jsou například vždy aktuální dopravní informace online nebo možnost flexibilní rezervace výbavy prostřednictvím Functions on Demand a aplikace myAudi, která Vás mimořádně dobře informuje o jízdních údajích Vašeho Audi.

Audi exclusive

Udělejte své Audi SQ8 e-tron jedinečným - stejně nezaměnitelným jako vy - s exkluzivními produkty Audi.

Pro udržitelnou budoucnost

Řešení zaměřená na budoucnost u Audi zahrnují uvědomělé využívání zdrojů, výrobu šetrnou k životnímu prostředí a uhlíkově neutrální dodávky vozidel. Například k zásobování teplem a výrobě akumulátorů využíváme ekologickou elektřinu - mimo jiné z fotovoltaických systémů na střechách výrobních budov.

 

Audi SQ8 Sportback e-tron

Spotřeba elektrické energie (kombinovaná) v kWh/100 km: 19,7-25,58; emise CO₂ (kombinované) v g/km: 0.

Hodnoty spotřeby paliva/elektrické energie a emisí CO₂ v rozmezí podle zvolené výbavy vozidla. Údaje o spotřebě paliva a emisích pro vozidlo jsou k dispozici pouze podle WLTP, nikoli podle NEDC.