Audi Logo

On-line prodloužení licence na Vaše digitální služby

Služby Audi connect Vám zajistí spojení s Vaším vozem Audi i s okolním světem. Při zakoupení vozu získáte přístup ke službám Audi connect, které nabízí celou řadu funkcí pro zajištění Vašeho většího pohodlí a více zábavy na cestách. Abyste mohli pokračovat ve využívání výhod, které tyto služby nabízí, můžete si prostřednictvím svého účtu myAudi rychle a snadno prodloužit licenci na využívání balíčku služeb Audi connect Navigation & Infotainment nebo Audi connect Remote & Control. Požadované služby budete mít opět k dispozici velmi krátce po zakoupení prodloužení licence.¹

Rychlost

Již krátce po obnovení licence budou služby Audi connect ve Vašem voze opět aktivní.¹

Komfort

Licenci si můžete prodloužit jednoduše on-line. Stačí se jen přihlásit do portálu myAudi nebo využít aplikaci myAudi.

Přehlednost

V rámci Vašeho účtu myAudi se zobrazí pouze typ služeb Audi connect, u něhož je třeba prodloužit licenci.

Přehledné informace: prodloužení licencena služby Audi connect

Prostřednictvím několika kliknutí si zkontrolujte, které licence na využívání služeb Audi connect ve Vašem Audi si můžete prodloužit. Prodloužení licence je k dispozici pro všechna vozidla podporující služby Audi connect od modelového roku 2010. Licence lze snadno a rychle prodloužit prostřednictvím portálu myAudi nebo aplikace myAudi. V současné době lze prodloužit platnost licencí na využívání služeb Audi connect o jeden (1) až dvanáct (12) měsíců.

Navigační a informační balíček Audi connect Navigation & Infotainment*

Blíží se konec platnosti licence pro Váš balíček navigačních a informačních služeb Audi connect navigation & infotainment? A Vy zcela jistě nechcete o dosavadní zábavné a komfortní funkce svého navigačního a informačního balíčku Audi connect navigation & infotainment přijít. Proto Vám nabízíme možnost snadno a rychle si prodloužit platnost Vašeho balíčku služeb Audi connect prostřednictvím účtu myAudi.

Prodloužení této licence Vám zajistí možnost nadále využívat následující funkce:

> Online body zájmu > Online streamování médií > Online rádio > Informace o počasí > Přístup ke kalendáři > Upozornění na nebezpečí > Online aktualizace navigačních map > Navigace myAudi > Online dopravní informace > Zadání cíle přes aplikaci myAudi > Online zprávy > Parkování na ulici

Balíček služeb ovládání na dálku Audi connect Remote & Control*

Buďte ve spojení nejen s okolním světem, ale i s Vaším Audi. Díky službám Audi connect umožňujícím ovládání Vašeho vozu na dálku můžete pohodlně a bezpečně pracovat s vybranými funkcemi Vašeho vozu prostřednictvím aplikace myAudi ve Vašem chytrém telefonu. Po vypršení platnosti Vaší licence se nemusíte vůbec bát, že se budete muset bez svých oblíbených funkcí obejít.

Prodloužení této licence Vám zajistí možnost nadále využívat následující funkce:

> Informace o aktuálním stavu vozu > Zamykání a odemykání na dálku > Dálkově ovládané parkovací topení > Vyhledání zaparkovaného vozu > Oznámení výstražného systému proti krádeži

* Dostupnost jednotlivých služeb Audi connect je závislá na modelu a zemi a je uvedena v prohlášení o vyloučení odpovědnosti při nákupu na myAudi.

Od prodloužení licence Vás dělí jen pár kroků

Podporuje Váš vůz služby Audi connect, které již využíváte? V aplikaci myAudi nebo v rámci portálu myAudi získáte okamžitý přehled o tom, kterým licencím se blíží konec platnosti a které již platné nejsou. Mimo to zde můžete platnost svých licencí prodloužit pouhými několika kliknutími. Jak to funguje:

Při prvním prodloužení licence je třeba uložit platební a fakturační údaje.

Krok 1

Přihlaste se do portálu myAudi prostřednictvím ověřeného účtu myAudi jako hlavní nebo sekundární uživatel*. Pokud ještě nemáte účet myAudi, nejprve si ho vytvořte.

Krok 2

Aby se Vám zobrazily možnosti vztahující se k prodloužení licence na služby Audi connect, musíte ke svému účtu přidat prostřednictvím VIN čísla vozidlo s podporou systému Audi connect, ve kterém chcete služby využívat.

Krok 3

Poté vyberte služby Audi connect, u nichž chcete prodloužit licenci. Chcete-li dokončit proces nákupu, musíte souhlasit s prohlášením a vyloučení odpovědnosti za využívání produktu. Při příštím nastartování vozu budou Vaše digitální služby opět aktivní a připraveny k využívání.

* V závislosti na typu vozidla může být nutné ověření od hlavního uživatele.

Ověření dostupnosti

Prodloužení licence prostřednictvím aplikace myAudi

Užívejte si svobodu, kterou Vám dává digitální svět, a prodlužte si licenci na služby Audi connect ve Vašem voze snadno, rychle a odkudkoliv prostřednictvím aplikace myAudi.

¹Licenci na služby Audi connect si můžete prodloužit již dva týdny před vypršením její platnosti. V případě včasného prodloužení licence Vám budou služby Audi connect k dispozici bez přerušení.