Audi Logo

Mé služby Audi connect

Koupili jste vůz vybavený navigačním a infotainment systémem podporujícím služby Audi connect a nyní chcete využívat praktické výhody těchto služeb? Připravili jsme pro Vás podrobná videa s návody a odpovědi na nejčastější dotazy, které mimo jiné vysvětlují, jak fungují registrace a verifikace účtu myAudi, jak nastavit hlavního uživatele pro Váš vůz a jak co nejefektivněji využívat aplikaci myAudi. Podrobné informace a údaje o dostupnosti služeb najdete v přehledu služeb a modelů.

 

Krok 1: Registrace myAudi

Heslem chráněný portál myAudi je centrálním nervovým systémem Audi connect. Zde můžete konfigurovat a spravovat služby Audi connect a provádět nastavení. Registrace je možná prostřednictvím aplikace myAudi nebo na adrese www.my.audi.com:

 • Nastavíte heslo
 • Jako uživatelské jméno použijete svou e-mailovou adresu
 • Zadáte číslo podvozku (VIN) Vašeho vozidla, které najdete např. v registračních dokumentech vozu

Krok 2: Zadání primárního uživatele

Abyste mohli plně využívat služby "Audi connect Remote & Control" umožňující kontrolovat vůz na dálku a současně i ovládat některé jeho funkce, musíte nejprve prostřednictvím portálu myAudi provést verifikaci své osoby jako primárního uživatele. To znamená, že musíte nejprve uzavřít prostřednictvím portálu myAudi nebo aplikace myAudi smlouvu udávající, že jste primárním uživatelem vozu, a pak se přihlásit do palubního systému vozu jako hlavní uživatel. Postup je následující:

 • Abyste mohli uzavřít smlouvu primárního uživatele, spusťte v portálu nebo v aplikaci verifikační proces
 • Klikněte na možnost "Jetzt verifizieren" (Ověřit hned)
 • Zadejte své osobní údaje a čtyřmístný PIN kód
 • Vyberte způsob ověření (mobilní telefon, e-mail nebo autorizovaný partner Audi*) a potvrďte souhlas se smluvními podmínkami
 • Poté se přihlaste do palubního systému Vašeho vozu jako hlavní uživatel
 • Prostřednictvím systému MMI zadejte uživatelské jméno myAudi a 10místný kód vozidla
 • Určete primárního uživatele

* Aby bylo možné používat klíč Audi connect, je nutné provést verifikaci prostřednictvím autorizovaného partnera Audi.

Krok 3: Nastavení služeb „Audi connect Navigace & Infotainment“

Abyste mohli využívat všechny výhody služeb "Audi connect Navigace & Infotainment", musí být vůz propojen s účtem myAudi primárního uživatele. Primárního uživatele můžete propojit s vozidlem buď zadáním uživatelských dat pro účet myAudi do systému MMI nebo můžete zvolit automatické přenesení uživatelského jména / e-mailové adresy prostřednictvím Wi-Fi přístupového bodu Vašeho vozidla.

 • Pokud se připojujete prostřednictvím systému MMI, zadejte e-mail / uživatelské jméno a heslo Vašeho účtu myAudi
 • Pokud využíváte automatický přenos, mějte prosím na paměti, že je třeba, abyste byli přihlášeni do aplikace myAudi, přičemž musí být aktivován palubní Wi-Fi přístupový bod Vašeho vozu. V systému MMI ve Vašem voze zvolte Einstellungen (Nastavení) > Verbindungseinstellungen (Nastavení připojení) > WLAN (Wi-Fi)