Audi Logo

Systém Audi connect posunuje hranice možností

Přístup k širokopásmovému internetu Vám umožní ve Vašem Audi plynule navázat na Váš digitální život i na cestách. Široká škála rozmanitých digitálních služeb a funkcí Vám zajistí nejen vyšší komfort, ale současně přispěje k Vaší bezpečnosti, což je zásadní. Seznamte se s našimi balíčky služeb Audi connect:

Seznamte se s výhodami balíčků služeb Audi connect

Balíčky Audi Connect nabízí vždy několik funkcí a služeb přizpůsobených na míru potřebám našeho každodenního digitálního života. Jedná se o funkce a služby, které nás v závislosti na situaci podporují před jízdou, během ní a dokonce i po jejím skončení.

Navigační a informační balíček Audi connect Navigace & Infotainment

Balíček Audi connect Navigace & Infotainment Vám bude v reálném čase poskytovat užitečné informace, které budou pro svou funkci využívat navigační a infotainment systém. Jedná se o informace, které Vám usnadní život před cestou, za jízdy i po tom, co dorazíte do cíle. Všestranně orientovaný soubor služeb Vás bude podporovat ve složitých jízdních situacích, přičemž Vám současně zajistí vyšší pohodlí a bezpečnost. V závislosti na konkrétním modelu a zvolené výbavě jsou k dispozici různé funkce.

 • Upozornění na nebezpečí díky využití hromadné inteligence flotily
 • Vylepšené rozpoznávání řeči díky online synchronizaci
 • Doplňkové informace o bodech zájmu, jako jsou čerpací stanice a parkovací domy

Přehled funkcí balíčku Audi connect Navigace & Infotainment

Upozornění na nebezpečí*

V rámci této funkce systém upozorňuje nejen na dopravní nehody nebo odstavená vozidla na trase, ale i na nebezpečné povětrnostní podmínky, jako jsou mlha nebo černý led. K identifikaci nebezpečných míst dochází prostřednictvím senzorů projíždějících vozidel, která dané informace předávají on-line řidičům ostatních vozů. Zjištěná potenciální rizika se zobrazují v rámci navigačního systému na displeji přístrojové desky.

Online body zájmu*

Funkce nabízí přímý přístup k informacím o bodech zájmů (např. čerpací stanice a parkoviště) zprostředkovaných třetími stranami. V případě potřeby lze zobrazit také různé dynamické informace, jako jsou hodnocení služby a otevírací doba, aktuální ceny pohonných hmot a dostupnost parkování.

Online aktualizace navigačních map*

Rychlá aktualizace navigačních podkladů prostřednictvím infotainment systému nabízí možnost aktualizovat mapové podklady pro danou zemi nebo region, přičemž současně informuje o dostupných aktualizacích a velikosti instalovaných dat.

 

Parkování na ulici*

Parkování na ulici ukazuje pravděpodobnost nalezení volného parkovacího místa v určitých ulicích. K dispozici jsou také užitečné doplňkové informace, například ceny nebo informace o tom, zda je parkoviště určeno pro rezidenty.

Navigace myAudi*

Vyhledávání cílů a navádění k cíli přímo v chytrém telefonu. Po nastartování vozidla se navádění k cíli plynule a pohodlně přenese do navigačního systému vozidla a pokračuje tam. Po opuštění vozidla smartphone opět automaticky převezme navádění po trase a povede vás posledních několik kroků do cíle.

Zajímavá místa online*

Přístup k bodům zájmu (např. čerpacím stanicím a parkovištím) od poskytovatelů třetích stran přímo z navigace. V případě potřeby lze zobrazit i dynamické doplňkové informace, jako je hodnocení a otevírací doba, aktuální ceny pohonných hmot a dostupnost parkovacích míst.

 

Profily uživatelů*

Vytvořením uživatelského profilu ve vozidle lze do osobního uživatelského profilu uložit různá nastavení, například ergonomii, nastavení infotainmentu nebo osvětlení.

Streamování médií online*

S aplikací myAudi, která je k dispozici pro chytré telefony, lze vybraný streamovaný obsah přehrávat prostřednictvím MMI. Jednoduše připojte svůj chytrý telefon k navigačnímu systému MMI prostřednictvím Wi-Fi a získejte přístup k rozsáhlé nabídce celosvětových rozhlasových stanic a obsahu od poskytovatelů třetích stran (např. Amazon Music ). Obsah lze vybírat například podle hudebního žánru nebo podle volného textového vyhledávání.

Online zprávy*

Zprávy online umožňují zobrazovat a nahlas číst nejnovější zprávy a novinky z celého světa přímo ve vozidle. V případě potřeby lze osobní přehled zpráv přizpůsobit prostřednictvím myAudi pomocí RSS kanálů. To znamená, že zprávy o konkrétních tématech, jako jsou fotbalové výsledky, politické zprávy nebo obchodní zprávy, lze mít na očích i během jízdy.

 

Informace o počasí*

Zjistěte, jaké bude počasí, ať už vás cesta zavede kamkoli. Audi connect poskytuje informace na míru: Předpovědi počasí a varování před nepříznivým počasím jsou prezentovány pomocí přehledných infografik a map počasí. Počasí na příštích několik dní lze předpovědět na hodinu nebo zobrazit pomocí dešťového radaru.

Online deník*

Důležité informace v návodu k obsluze jsou nyní snadno a rychle dostupné také v digitální podobě přímo ve vozidle. Díky cloudovému přístupu lze obsah také aktualizovat.

* Další informace o dostupnosti této služby v určitých vozidlech a regionech získáte u svého partnera Audi nebo v příručce k příslušnému vozidlu.

Navigační a informační balíček Audi connect Navigace & Infotainment plus

Balíček obsahuje všechny služby zahrnuté v balíčku Audi connect Navigace & Infotainment. Mimo nich nicméně nabízí i několik dalších inovativních služeb:

 • Satelitní mapa
 • Online synchronizace hlasového ovládání
 • Vysoce podrobné 3D zobrazení měst

Přehled funkcí balíčku Audi connect Navigace & Infotainment plus

Navigace s Google Earth™*

Vysoce podrobné satelitní mapy Google Earth™ přispívají díky své detailní struktuře k realističtějšímu zobrazení navigačních podkladů MMI. Lepší rozpoznatelnost objektů usnadňuje orientaci v prostředí a navigace působí ještě kvalitnějším dojmem.

Online vyhledávání navigačních cílů*

Přístup k rozsáhlým internetovým databázím poskytuje vhodné navigační cíle pro zadávání vyhledávání. Cíle lze vyhledávat také hlasovým zadáváním, což minimalizuje rozptylování pozornosti od silničního provozu. Kromě údajů o adresách, které lze použít přímo jako navigační cíl, poskytuje online vyhledávání také relevantní informace, jako jsou fotografie, otevírací doba a hodnocení návštěvníků.

Vysoce detailní 3D zobrazení města*

Snadnější orientace díky podrobné 3D vizualizaci modelů budov.

 

Hlasové zadávání online*

Online porovnávání hlasového vstupu zlepšuje míru rozpoznávání a kvalitu výsledků. Online hlasový vstup umožňuje také volné diktování textových zpráv a e-mailů. To znamená, že již nejste vázáni na předdefinované texty.

Online Radio*

Přístup k online rozhlasovým stanicím přímo z MMI - je to stejně snadné jako výběr rozhlasového zdroje. Svou oblíbenou rozhlasovou stanici můžete poslouchat i mimo dosah pozemního vysílání.

Hybridní rádio*

Přístup k online rozhlasovým stanicím přímo z MMI - je to stejně snadné jako výběr rozhlasového zdroje. Svou oblíbenou rozhlasovou stanici můžete poslouchat i mimo dosah pozemního vysílání.

 

Dopravní informace online plus*

Kromě dopravních informací online: údaje o dopravním proudu v jednotlivých jízdních pruzích na dálnicích - v oblasti sjezdů a křižovatek - a na křižovatkách ve městě. Zobrazení uzavírek jízdních pruhů na displeji MMI. Kromě toho se zohledňují prediktivní údaje o dopravním proudu pro výpočet přesnějších časů příjezdu.

Integrace Amazon Alexa*

Integrace do vozidla nyní umožňuje interakci s hlasovou službou Alexa společnosti Amazon během jízdy. Lze přehrávat hudbu, sledovat zprávy, vyvolat předpověď počasí a mnoho dalšího. Na cestách je také možné ovládat zařízení chytré domácnosti. Alexa je založena na cloudu a je neustále vylepšována přidáváním nových funkcí.

* Další informace o dostupnosti této služby v určitých vozidlech a regionech získáte u svého partnera Audi nebo v příručce k příslušnému vozidlu.

Balíček asistenčních služeb Audi connect Safety & Service

Balíček asistenčních služeb Audi connect Safety & Service Vám na každé cestě zajistí pocit bezpečí bez ohledu na to, co se děje a kam máte namířeno. V rámci tohoto balíčku budete mít k dispozici různé služby, které Vám pomohou při řešení problémů na silnici. V případě vážné dopravní nehody Vám bude díky automatickému přenosu informací z vozila co nejrychleji zajištěna adekvátní pomoc. Na naše asistenční služby Audi connect se nicméně můžete spolehnout i pokud dojde k poruše vozu nebo méně závažné dopravní nehodě. Mimo to nabízí náš balíček Audi connect i další inovativní služby zajišťující kompletní servis.

 • Pomoc při likvidaci škod
 • Online sjednání návštěvy servisu

Přehled funkcí balíčku Audi connect Safety & Service

Audi connect Notruf*

Tísňové volání Audi connect splňuje zákonné požadavky celoevropského systému tísňového volání. Tísňové volání Audi connect navíc nabízí další výhody, které mohou být v případě nouze rozhodující. V případě vážné nehody se tísňové volání spustí automaticky.

Hlášení o poruše online*

Rychlá a kompetentní pomoc v případě poruchy, jednoduchá aktivace pomocí tlačítka Service Call ve střešním modulu.Rychlá a kompetentní pomoc v případě poruchy, jednoduchá aktivace pomocí tlačítka Service Call ve střešním modulu.

Reklamační servis Audi*

V případě poškození vám s vyřízením reklamace pomůže reklamační služba Audi. K dispozici jsou vám speciálně vyškolení pracovníci.

 

Audi Servis online

Buďte automaticky informováni o nadcházejících servisních požadavcích na vaše Audi. Ušetřete čas jednoduchým a pohodlným objednáním do servisu. Váš servisní partner má již nyní k dispozici důležité údaje o vozidle online.

Online péče o auto*

Upozornění: Online Car Care využívá online data o vozidle k analýze stavu vašeho vozidla a může vás včas upozornit na jakékoli abnormality - někdy dokonce ještě předtím, než se na vozidle objeví závada. Můžete také neustále sledovat plánovaná servisní opatření a svolávací akce. Pokud je nutná návštěva servisu, můžete si ji sjednat přímo online.

 

* Další informace o dostupnosti této služby v určitých vozidlech a regionech získáte u svého partnera Audi nebo v příručce k příslušnému vozidlu.

Balíček dálkových služeb Audi connect Remote & Control

Služby Audi connect ovládání vozidla na dálku zahrnují v závislosti na konkrétní modelu různé funkce propojující Váš vůz s Vaším chytrým telefonem. Díky předchozímu registračnímu procesu v rámci účtu myAudi je Váš vůz současně chráněn před přístupem třetích stran. Vzhledem k tomu můžete pohodlně a bezpečně ovládat vybrané funkce vozu pomocí aplikace myAudi instalované ve Vašem chytrém telefonu, přičemž si můžete udržovat přehled o aktuálním stavu Vašeho vozu. Mezi dostupné funkce patří například:

 • Zamknutí a odemknutí vozu prostřednictvím chytrého telefonu
 • Zjištění aktuálního stavu vozidla: zobrazení množství paliva nebo oleje v aplikaci myAudi
 • Oznámení o spuštění na přání dostupného výstražného systému proti krádeži

Přehled funkcí balíčku Audi connect Remote & Control

Aktuální stav vozu*

Vzdálený přístup ke stavovým informacím vozidla Vám umožní prostřednictvím aplikace myAudi v chytrém telefonu snadno získat různé informace o aktuálním stavu vozu. Informace o stavu nabití akumulátoru a dojezdu v elektrickém režimu jsou dostupné pouze u vozidel typu e-tron!

Zamykání a odemykání na dálku*

S aplikací myAudi můžete pohodlně zamknout a odemknout vozidlo bez ohledu na to, jak daleko od něj jste. Nezáleží na tom, zda sedíte v kavárně za rohem nebo jste na služební cestě v úplně jiném městě. Díky zabezpečenému registračnímu procesu v rámci účtu myAudi a přiřazenému PIN kódu je Váš vůz chráněn před neoprávněným přístupem.

Dálkově ovládané parkovací topení*

Komfortní ovládání parkovacího topení prostřednictvím aplikace myAudi Vám umožní v případě, že jste mimo dosah běžného radiového dálkového ovládání, na dálku zapnout vytápění.

 

Vyhledání zaparkovaného vozu*

Kdo by to neznal? Odcházeli jste od svého vozu ve spěchu a nyní si nejste zcela jistí, kde jste své Audi zaparkovali. Služba Vyhledání zaparkovaného vozu v rámci systému Audi connect Vám zajistí, že svůj vůz najdete rychle a snadno, protože se jeho poloha zobrazí v aplikaci myAudi na displeji chytrého telefonu.

Oznámení výstražného systému proti krádeži*

Funkce Audi connect informující o spuštění alarmu Vás bude prostřednictvím aplikace myAudi informovat o aktivaci na přání dostupného výstražného systému proti krádeži, přičemž se rovnou zobrazí i důvod spuštění alarmu (např. zaznamenání pohybu) a datum a čas, kdy k události došlo.

* Pokud máte zájem o bližší informace o dostupnosti služby v určitých vozidlech a regionech, obraťte se prosím na svého autorizovaného prodejce vozů Audi nebo si přečtěte informace o výbavě konkrétního vozidla.

Balíček dálkových služeb Audi connect Remote & Control pro vozy e-tron

Balíček služeb dálkového ovládání Audi connect Remote & Control pro vozy typu e-tronu nabízí služby Audi connect šité na míru specifickým potřebám vozů Audi e-tron. Díky tomu může řidič vozu Audi e-tron pohodlně ovládat a kontrolovat celou řadu rozmanitých funkcí, jako například:

 • Informace o aktuální úrovni nabití akumulátoru
 • Informace o dojezdu v elektrickém režimu
 • Plánování trasy včetně zastávek pro dobití vozu

Přehled služeb v balíčku Audi connect Remote & Control

Aktuální stav vozu*

Vzdálený přístup ke stavovým informacím o vozidla Vám umožní prostřednictvím aplikace myAudi v chytrém telefonu snadno získat různé informace o aktuálním stavu vozu. Mimo to získáte informace o aktuální úrovni nabití akumulátoru a zbývajícím dojezdu při současném stavu nabití akumulátoru.

Jízdní informace*

Chcete si udržovat přehled o svých posledních jízdách? Prostřednictvím funkce Jízdní data služby Audi connect si můžete načíst jízdní informace z krátkodobé i dlouhodobé paměti aplikace myAudi. Mezi dostupná data patří například spotřeba energie elektromotory a průměrná rychlost, kterou vůz jezdil.

Dálkové ovládání zamykání a odemykání*

Pomocí aplikace myAudi můžete své vozidlo pohodlně zamknout a odemknout na jakoukoli vzdálenost. Nezáleží na tom, zda jste v kavárně za rohem nebo v jiném městě. Díky bezpečné registraci v aplikaci myAudi a přidělení PIN kódu je vaše vozidlo chráněno před neoprávněným přístupem.

Dálkové ovládání klimatizace*

Dálkové ovládání klimatizace prostřednictvím chytrého telefonu umožňuje pohodlně nastavit komfortní teplotu ještě před odjezdem.

Parkovací pozice*

Rychlá a snadná lokalizace zaparkovaného vozidla díky zobrazení na mapě v aplikaci myAudi.

e-tron Plánovač tras*

Naplánujte si trasu pohodlně z domova pomocí aplikace myAudi. Pokud potřebujete cestou zastavit na dobití, je to automaticky zohledněno. Díky propojené online databázi jsou v aplikaci myAudi zohledněny také nedávno instalované dobíjecí stanice.

* Další informace o dostupnosti této služby v určitých vozidlech a regionech získáte u svého partnera Audi nebo v příručce k příslušnému vozidlu.

Audi connect: zvláštní výbava

Jako zvláštní výbava jsou k balíčku Audi connect Safety & Service Paket k dispozici také Klíč Audi connect a Audi connect vyhledání zcizeného vozidla.

Klíč Audi connect*

S touto službou již nebudete potřebovat klíč od vozu, protože Vám jako klíč poslouží Váš chytrý telefon. Pokud budete chtít půjčit svůj vůz někomu dalšímu, již si nebudete muset klíč fyzicky předávat. Nespornou výhodou je zajištění funkce Klíče Audi connect také v případě, že je akumulátor vozu téměř nebo zcela vybitý.

Audi connect vyhledání zcizeného vozidla*

Pokud dojde ke zcizení Vašeho vozu, bude ho místní policie mít možnost velmi rychle vyhledat a na dálku vypnout motor. Tato funkce může potenciální zloděje rovnou odradit od krádeže.

* Pokud máte zájem o bližší informace o dostupnosti služby v určitých vozidlech a regionech, obraťte se prosím na svého autorizovaného prodejce vozů Audi nebo si přečtěte informace o výbavě konkrétního vozidla.