Audi Logo

SQ8 Sportback e-tron

 
 
Audi SQ8 Sportback e-tron Heckansicht

Elektrická energie. A mnoho úžasných detailů

Audi e-tron splnilo svou průkopnickou roli plně elektrického vozidla. Nyní tedy nastal čas zařadit jej do portfolia modelů Audi jménem - jako Audi SQ8 Sportback e-tron.

 

Audi SQ8 Sportback e-tron v číslech

Elektrický maximální výkon

370

kW

Zrychlení (0–100 km/h)

4.5

s

Dojezd (WLTP), až

471

km

 

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi SQ8 Sportback e-tron v interaktivním 3D zobrazení.

Vyšší zážitek z jízdy

Nastupte a vychutnejte si téměř neslyšnou akceleraci elektromotorů. Využijte vyšší trakci a stabilitu díky plně elektrickému pohonu všech kol a zažijte lepší jízdní dynamiku díky adaptivnímu vzduchovému odpružení a četným asistenčním systémům. Na přání je k dispozici odnímatelné tažné zařízení.

Elektrizující forma kupé

Mírně se svažující linie střechy dodává elektrickému SUV vzhled kupé a vyjadřuje navenek progresivní dynamiku vozu. Kruhy Audi v novém 2D designu a další stylové detaily jsou zvýrazněny zejména metalickým lakem Modrá Ultra.

Veškerý sortiment

Vysokonapěťová baterie s kapacitou až 106 kWh (netto) a s maximálním dojezdem až 513 km. Při nízkém stavu nabití baterie můžete využít další potenciál dojezdu, například aktivací režimu Range mode v MMI.

Poznámka: Na obrázku je Audi Q8 Sportback e-tron.

 

Audi SQ8 Sportback e-tron v číslech

Nabíjení z 10 % až na 80 % v

31

min

při maximálním stejnosměrném nabíjecím výkonu

Kapacita baterie (netto), až

106

kWh

Maximální nabíjecí výkon DC, až

170

kW

 

Pohodlné cestování

Pro Audi SQ8 Sportback e-tron jsou k dispozici různé možnosti nabíjení, a to jak doma, tak na cestách. Nabíjení je ještě snazší díky funkci Plug & Charge. A díky zvýšené kapacitě baterie a komplexní nabíjecí službě si můžete elektromobilitu užívat i na dlouhých cestách.

Elegantní sportovnost

Při nastupování Vás přivítá kvalitní sportovní atmosféra, kterou podtrhují na přání dodávaná sportovní sedadla plus vpředu s emblémy S. Vychutnejte si velkorysý pocit prostoru a mimořádný komfort v Audi SQ8 Sportback e-tron.

Streamování s integrovanou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek ve vozidle s Apple Music. Bezproblémové streamování více než 100 milionů skladeb bez reklam - přímo z vestavěného displeje v autě. Najděte svou oblíbenou hudbu a objevte další, kterou si zamilujete. Nalaďte si tři živě vysílající globální rozhlasové stanice Interní vedené umělci, kteří hrají současné hity, klasiku i country. A přistupujte ke své knihovně a snadno vyhledávejte interprety, skladby, alba a seznamy skladeb.

Digitální služby

Digitální svět mobility se Vám otevírá díky mnoha službám Audi connect, jako jsou například vždy aktuální dopravní informace online nebo možnost flexibilní rezervace výbavy prostřednictvím Functions on Demand a aplikace myAudi, která vás mimořádně dobře informuje o jízdních údajích Vašeho Audi.

Audi exclusive

Udělejte své Audi SQ8 Sportback e-tron jedinečným - stejně nezaměnitelným jako Vy - s exkluzivními produkty Audi.

Pro udržitelnou budoucnost

Řešení zaměřená na budoucnost u Audi zahrnují uvědomělé využívání zdrojů, výrobu šetrnou k životnímu prostředí a uhlíkově neutrální dodávky vozidel. Například k zásobování teplem a výrobě akumulátorů využíváme ekologickou elektřinu - mimo jiné z fotovoltaických systémů na střechách výrobních budov.

#e-tron News - od nynějška vždy o krok napřed

Byl představen další významný milník na cestě k mobilitě budoucnosti. Získejte exkluzivní informace, vzrušující pozadí a elektrizující impulsy kolem modelů Audi s plně elektrickým nebo plug-in hybridním pohonem s novinkami e-tron.

 

Audi SQ8 e-tron

Spotřeba elektrické energie (kombinovaná) v kWh/100 km: 20,30-25,58; emise CO₂ (kombinované) v g/km: 0.

Hodnoty spotřeby paliva/elektrické energie a emisí CO₂ v rozmezí podle zvolené výbavy vozidla. Údaje o spotřebě paliva a emisích pro vozidlo jsou k dispozici pouze podle WLTP, nikoli podle NEDC.