Audi Logo

Q4 Sportback e‐tron

 
 

Maximální elektrický výkon až

250

kW

Zrychlení (0–100 km/h) již za

5,4

s

Dojezd (dle WLTP) až

544

km

 

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi Q4 Sportback e-tron v interaktivním 3D zobrazení.

Působivý vzhled

Sportovní provedení Audi Q4 Sportback e-tron napovídá, že budoucnost elektrických vozidel bude po stránce designu směřovat k podmanivým tvarům. Zatímco ze soustředěné přídě a výkonně působící zádi vyzařuje napětí, s diskrétní dynamikou klesající silueta má přímo elektrizující efekt.

Velkorysý a variabilní

Jako skutečně všestranný rodinný vůz nabízí Audi Q4 Sportback e-tron celou škálu úložných řešení, která včetně schránky v palubní desce nabízí skladovací kapacitu až 24,8 litru. Zavazadlový prostor Audi Q4 Sportback e-tron pak nabízí 520 litrů pro přepravu zavazadel a jiných věcí. Po sklopení opěradel zadních sedadel lze jeho objem rozšířit až na 1 490 litrů.

Nový druh poslechového zážitku

V Audi Q4 Sportback e-tron je jako první model značky vybaveno prémiovým audiosystémem SONOS. O působivý poslechový zážitek, který Vás doslova pohltí, se stará deset vysoce výkonných reproduktorů včetně středového reproduktoru a subwooferu. Díky brilantní reprodukci výšek i hloubek a skutečně intenzivních basů Vás hudba ve Vašem voze skutečně ožije.

Poznámka: Na obrázku je Audi Q4 e-tron.

Nabíjení doma i na cestách

Díky ucelené nabídce nabíjení s inteligentními řešeními doma i na cestách můžete jezdit elektricky, aniž byste museli dělat kompromisy.

Akumulátor se nabije z 10 % na 80 % za cca

28

minut

při maximální nabíjecím výkonu DC až 175 kW

Kapacita akumulátoru (netto) až

77

kWh

Maximální nabíjecí výkon DC až

175

kW

 

Dynamika, která se vám přizpůsobí

S na přání dostupným systémem Audi drive select můžete upravit jízdní vlastnosti svého vozu prostřednictvím pěti různých jízdních režimů. Od preferování efektivity až po důrazu na dynamiku. Na přání dodávaný progresivní posilovač řízení mění prostřednictvím variabilního převodu řízení účinek v závislosti na úhlu natočení volantu, zvoleném stupni podpory a rychlosti vozu.

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi je jejich výběr intuitivní a rychlý.

 

Audi Q4 e-tron

Kombinovaná spotřeba: 16,9-22,2 kWh/100 km (WLTP)

Emise CO₂ (kombinované) v g/km: 0

Informace o spotřebě paliva/elektřiny a emisích CO₂ v rozmezí podle zvolené výbavy vozidla. Údaje o spotřebě paliva a emisích pro vozidlo jsou k dispozici pouze podle WLTP, nikoli podle NEDC.or.