Audi Logo
 
 

Maximální elektrický výkon až

250

kW 1,2

Elektrický točivý moment: 545 Nm vzadu, 134 Nm vpředu

Zrychlení (0–100 km/h) již za

5,4

s

Dojezd (dle WLTP) až

544

km

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi Q4 e-tron v interaktivním 3D zobrazení.

 

Vychutnejte si poslech hudby trochu jinak

Audi Q4 e-tron je jako první model značky vybaveno prémiovým audiosystémem SONOS. O působivý poslechový zážitek, který Vás doslova pohltí, se stará deset vysoce výkonných reproduktorů včetně středového reproduktoru a subwooferu. Díky brilantní reprodukci výšek i hloubek a skutečně intenzivním basům hudba ve Vašem voze skutečně ožije.

Více prostoru pro vše, co Vás baví

Jako skutečně všestranný rodinný vůz nabízí Audi Q4 e-tron celou škálu úložných řešení, která včetně schránky v palubní desce nabízí úložnou kapacitu až 24,8 litru.

Zavazadlový prostor Audi Q4 e-tron pak nabízí 520 litrů pro přepravu zavazadel a dalších věcí. Po sklopení opěradel zadních sedadel lze jeho objem rozšířit až na 1 490 litrů.

Nabíjení doma i na cestách

Díky ucelené nabídce nabíjení s inteligentními řešeními doma i na cestách můžete jezdit elektricky, aniž byste museli dělat kompromisy.

 
 

Akumulátor se nabije z 10 % na 80 % za cca

28

minut

při maximální nabíjecím výkonu DC až 175 kW

Kapacita akumulátoru (netto) až

77

kWh

Maximální nabíjecí výkon DC až

175

kW

 

Fascinujícím způsobem futuristické

Jasný design Audi Q4 e-tron dává budoucnosti elektrické mobility charakteristický tvar. Vzrušující: soustředěná přední část vozidla a mohutná záď. Elektrizující: zvýrazněná boční silueta a volně plovoucí linie střechy.

Dopřejte si ještě větší dynamiku

S na přání dostupným systémem Audi drive select můžete upravit jízdní vlastnosti svého vozu prostřednictvím pěti různých jízdních režimů. Od preferování efektivity až po důrazu na dynamiku. Na přání dodávaný progresivní posilovač řízení mění pomocí variabilního převodu řízení účinek řízení na kola v závislosti na úhlu natočení volantu, zvoleném stupni podpory a rychlosti vozu.

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi je jejich výběr intuitivní a rychlý.

 

Audi Q4 Sportback e-tron

Spotřeba energie (kombinovaná) v kWh/100 km: 16,6-22,2;

Emise CO₂ (kombinované) v g/km: 0

Informace o spotřebě paliva/elektřiny a emisích CO₂ v rozmezí podle zvolené výbavy vozidla. Údaje o spotřebě paliva a emisích pro vozidlo jsou k dispozici pouze podle WLTP, nikoli podle NEDC. vor.