Audi Logo
 
 

Elektrický výkon

440

kW

Celkový elektrický točivý moment: 830 Nm

Zrychlení (0–100 km/h)

3.3

s

Dojezd (WLTP) až

495

km

Inspirace jedinečností

Záměr vytvořit unikátní automobil se odráží v puristickém designu inspirovaném aerodynamickým výkonem. Z každého detailu vozu promlouvá progresivní luxus Audi, díky čemuž je celkový dojem z vozu ještě intenzivnější. Poznávací znak: logo RS.

Sedadla Audi RS e-tron GT

Výraz čisté dynamiky: designové pakety RS

RS designový paket v červeném provedení zvýrazňuje určité části interiéru prostřednictvím kontrastních prvků a prošívání v červené barvě Express. Oproti tomu paket v šedém provedení podtrhuje kvalitními materiály a kontrastním prošitím v ocelově šedém odstínu výraznou eleganci a progresivní design interiéru.

Šedý designový paket RS rovněž podtrhuje výraznou eleganci a progresivní design interiéru vozu kombinací vysoce kvalitních interiérových materiálů s kontrastním prošíváním v ocelově šedé barvě.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 100 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Audi exclusive

Staňte se designérem a upravte si své Audi RS e-tron GT tak, aby bylo stejně jedinečné jako Vaše osobnost.

Baterie nabitá z 5 % na 80 % za

22.5

min.

(za ideálních podmínek)

Nabíjecí systém

800

Volt

Maximální nabíjecí výkon: 270 kW

Kapacita baterie (netto) až

83.7

kWh

Nabíjení doma i na cestách

Lithium-iontová baterie s napětím 800 V, která je integrovaná naplocho do podvozku, má mimořádně vysoký výkon - při nabíjení i při pohonu. V kombinaci se systémem rekuperace byl podle postupu měření WLTP stanoven dojezd až 495 km.

Dynamika jízdy

Výkon, který nabízí Audi RS e-tron GT s plně elektrickým pohonem všech kol quattro, je působivý. Po jednom pohonu na přední a zadní nápravě poskytuje výkon až 440 kW.

 

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi je jejich výběr intuitivní a rychlý.

 
RS-Designpaket rot

Řemeslné zpracování

Při výrobě elektricky poháněného modelu Gran Turismo v Böllinger Höfe u Neckarsulmu se snoubí pozornost k detailu s precizností a kvalitou.

Audi e-tron GT

Kombinovaná spotřeba energie v kWh/100 km: 20,1-21,8; kombinované emise CO₂ v g/km: 0.

Informace o spotřebě energie a emisích CO₂ v rozmezí podle zvolené výbavy vozidla. Údaje o spotřebě paliva a emisích pro vozidlo jsou k dispozici pouze podle WLTP, nikoliv podle NEDC.