Audi Logo

Q8 Sportback e-tron

 
 
Audi Q8 Sportback e-tron pohled zezadu

Elektrická energie. A mnoho úžasných detailů

Audi e-tron splnilo svou průkopnickou roli plně elektrického vozidla. Nyní tedy nadešel čas zařadit jej jmenovitě do portfolia modelů Audi - jako Audi Q8 Sportback e-tron.

 

Audi Q8 Sportback 55 e-tron quattro

Nabíjení z 10 % až na 80 % v

31

min

při maximálním stejnosměrném nabíjecím výkonu

Dojezd (WLTP), až

600

km

Maximální nabíjecí výkon DC, až

170

kW

 

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi Q8 Sportback e-tron v interaktivním 3D zobrazení.

 

Pohodlné cestování

Pro Audi Q8 e-tron Sportback existují různé možnosti nabíjení, a to jak doma, tak na cestách. Nabíjení je ještě snazší díky funkci Plug & Charge. A díky zvýšené kapacitě baterie a komplexní nabíjecí službě si můžete elektromobilitu užívat i na dlouhých cestách.

 

Čísla Audi Q8 Sportback 55 e-tron quattro

Elektrický maximální výkon

300

kW

Celkový točivý moment: 664 Nm

Zrychlení (0–100 km/h)

5.6

s

Kapacita baterie (netto), až

106

kWh

 

Elektrizující tvar kupé

Audi Q8 Sportback e-tron kombinuje výkon prostorného SUV s elegancí čtyřdveřového kupé. Architekturu quattro s výrazně modelovanou ramenní linií a specifickým podpisem denních světel zvýrazňuje zejména lakování v hnědé metalíze Madeira.

Propracovaný design interiéru

Očekávejte více než velkorysý prostorový koncept. Vybrané materiály, prvotřídní povrchová úprava a pokročilé digitální funkce promění každou cestu v Audi Q8 Sportback e-tron v prémiový zážitek.

Nový zážitek z jízdy

Nastupte a vychutnejte si téměř neslyšnou akceleraci elektromotorů. Využijte vyšší trakci a stabilitu díky plně elektrickému pohonu všech kol a zažijte lepší jízdní dynamiku díky adaptivnímu vzduchovému odpružení a četným asistenčním systémům. Na přání je k dispozici odnímatelné tažné zařízení.

 

Streamování s integrovanou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek ve vozidle s Apple Music. Streamujte více než 100 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Poznámka: Na obrázku je Audi SQ8 Sportback e-tron.

 

Digitální služby

Digitální svět mobility se vám otevírá díky mnoha službám Audi connect, jako například vždy aktuální dopravní informace online nebo možnost flexibilní rezervace výbavy prostřednictvím Functions on Demand a aplikace myAudi, která Vás mimořádně dobře informuje o jízdních údajích vašeho Audi.

Audi exclusive

Udělejte své Audi Q8 e-tron jedinečným - stejně nezaměnitelným jako Vy - s exkluzivními produkty Audi.

 

Edice S line

Objevte edici S line s exteriérem S line, vstupními LED diodami s exkluzivní projekcí "e-tron edition" a také mřížkou Audi Singleframe v barvě karoserie. Projekční světlo Singleframe a zatmavená okna zadních dveří podtrhují progresivní charakter vozidla. Kromě standardních 21" kol z lehké slitiny jsou k dispozici také kola o průměru 22".

Všestranný jako život

S originálním příslušenstvím Audi se Vaše vozidlo stane naprosto všestranným pomocníkem. Díky technickým prvkům a vizuálním akcentům jej můžete snadno přizpůsobit novým potřebám. Znovu a znovu.

Pro udržitelnou budoucnost

Řešení zaměřená na budoucnost u Audi zahrnují uvědomělé využívání zdrojů, výrobu šetrnou k životnímu prostředí a uhlíkově neutrální dodávky vozidel. Například pro zásobování teplem a výrobu akumulátorů využíváme ekologickou elektřinu - mimo jiné z fotovoltaických systémů na střechách výrobních budov.

#e-tron News - od nynějška vždy o krok napřed

Byl představen další významný milník na cestě k mobilitě budoucnosti. Získejte exkluzivní informace, vzrušující pozadí a elektrizující impulsy kolem modelů Audi s plně elektrickým nebo plug-in hybridním pohonem s novinkami e-tron.

 

Audi Q8 e-tron

Spotřeba elektrické energie (kombinovaná) v kWh/100 km: 20,3-25,6; emise CO₂ (kombinované) v g/km: 0.

Hodnoty spotřeby paliva/elektrické energie a emisí CO₂ v rozmezí podle zvolené výbavy vozidla. Údaje o spotřebě paliva a emisích pro vozidlo jsou k dispozici pouze podle WLTP, nikoli podle NEDC.