Audi Logo
 
 
Audi A8 L interiér vozu

Mimořádně velkorysý prostor

Audi A8 L Vás bude hýčkat velmi komfortním a velkoryse koncipovaným interiérem, který zejména v prostoru zadních sedadel nabízí mimořádné pohodlí.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi A8 L v interaktivním 3D zobrazení.

Skutečná velikost vychází zevnitř

Mezi úžasné přednosti modelu Audi A8 L patří jeho kvalitní a velkoryse pojatý interiér, který nabízí obzvláště velký komfort sezení. Platí to zejména o prostoru pravého zadního sedadla, kam lze objednat velmi komfortní, individuálně nastavitelné sedadlo s výrazným tvarováním a funkcí sklápění. Vznikne tak téměř dokonalé místo pro práci i odpočinek na cestách.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 100 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Ilustrace pochází z vozidla Audi A8 60 TFSI e.

Nenechte se omezovat prostorem

Nové Audi A8 L v modrém metalickém odstínu Firmament nabízí mimo úžasného vzhledu také mimořádně velkorysý prostor s dostatkem místa v oblasti hlavy i nohou. Díky delšímu rozvoru náprav a větším dveřím vytváří svou vlastní třídu.

Precizní. Dynamická. A nezaměnitelná.

Nechte se inspirovat technologií osvětlení nové generace. Ať už se jedná o na přání dostupné digitální světlomety Matrix LED, nebo o standardně dodávaná zadní světla s technologií OLED. Na výběr jsou také dva světelné podpisy zadních světel. V závislosti na jízdním režimu se světelný podpis upravuje při stání vozidla.

Nezaměnitelnost díky nabídce Audi exclusive

S výbavou Audi exclusive dodáte svému Audi A8 L osobitost, která je stejně jedinečná jako Vy sami. Můžete vybírat z exkluzivních dekorativních prvků, různých barev koženého čalounění nebo individuálních odstínů laku. Vedle široké palety barev je k dispozici i lakování s matným efektem. Stačí jen vyjádřit své přání.

Stejně rozmanité jako sám život

S originálním příslušenstvím Audi se Vaše "business" limuzína stane Vaším naprosto všestranným partnerem. Díky různým technickým funkcím a optickým zvýrazňujícím prvkům ji snadno přizpůsobíte svým novým potřebám. A pak zas a znova.