Audi Logo

A8 TFSI e

 
 

To nejlepší ze dvou světů

Seznamte se s Audi A8 60 TFSI e - elegantní "business" limuzínou pro nejnáročnější zákazníky. Vrcholný komfort interiéru v kombinaci s vynikajícími jízdními vlastnostmi a inovativní technologií pohonu překoná Vaše představy o skutečně špičkovém voze.

A8 TFSI e přístrojová deska

Audi A8 TFSI e není v současné době konfigurovatelné a není možné jej objednat. Aktuální ojeté vozy najdete u svého partnera Audi.

 

Audi A8 60 TFSI e v číslech

Dojezd na čistě elektrický pohon

54–60

km*

Zrychlení (0–100 km/h)

4.9

s**

Systémový výkon

340

kW (462 PS)**

*Spotřeba paliva (kombinovaná 1,2) v l/100 km: 1,8-2,3; spotřeba energie (kombinovaná 1,2) v kWh/100 km: 22,3-24,6; emise CO₂ (kombinovaná 1,2) v g/km: 42-52.

Luxus nemuset si vybírat

Plug-in hybridní koncepce Audi A8 60 TFSI e nabízí mnoho výhod: s účinným elektromotorem můžete absolvovat kratší cesty tiše a bez lokálních emisí, na delší vzdálenosti Vám skvěle poslouží motor TFSI. Díky rekuperaci lze elektrickou energii získávat zpět během jízdy.

 
 

Max. výkon elektromotoru

100

kW (136 PS)*

Max. rychlost s čistě elektrickým pohonem

135

km/h*

Kapacita akumulátoru (brutto) až

17.9

kWh

*Spotřeba paliva (kombinovaná 1,2) v l/100 km: 1,8-2,3; spotřeba energie (kombinovaná 1,2) v kWh/100 km: 22,3-24,6; emise CO₂ (kombinovaná 1,2) v g/km: 42-52.

 

Precizní. Dynamické. A nezaměnitelné.

Nechte se inspirovat novou generací technologie osvětlení. Bez ohledu na to, zda se jedná o standardně dodávané světlomety Matrix LED nebo o zadní světla s technologií OLED. Můžete si vybrat jeden ze dvou světelných podpisů zadních světel. Charakteristika tohoto podpisu se pak při stání vozu přizpůsobuje zvolenému jízdnímu režimu.

Elektrizující vzhled

S na přání dostupným paketem S line pro exteriér a speciálním modrým metalickým lakem Plasma z nabídky Audi exclusive získá vůz na sportovnějším charakteru. Se stylovou a na přání dostupnou výbavou S line můžete v tomto duchu pokračovat i v interiéru. Pokud potřebujete přepravovat náklad připojený za vozem, na přání je k dispozici také praktické tažné zařízení.

Streamování oblíbené hudby díky vestavěné službě Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 100 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

 

Nezaměnitelnost díky nabídce Audi exclusive

S výbavou Audi exclusive dodáte svému Audi A8 osobitost, která je stejně jedinečná jako Vy sami. Můžete vybírat z exkluzivních dekorativních prvků, různých barev koženého čalounění nebo individuálních odstínů laku. Vedle široké palety barev je k dispozici i lakování s matným efektem. Stačí jen vyjádřit své přání.

Stejně rozmanité jako sám život

S originálním příslušenstvím Audi se Vaše business limuzína stane vaším naprosto všestranným partnerem. Díky různým technickým funkcím a optickým zvýrazňujícím prvkům ji snadno přizpůsobíte svým novým potřebám. A pak zas a znova.