Audi Logo
 
 
Audi A1 Allstreet pohled zepředu

Výrazný vůz, který nastavuje nové trendy

A1 allstreet je crossover s mnoha výhodami.

 

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi A1 allstreet v interaktivním 3D zobrazení.

Robustní vzhled

Jedinečný design exteriéru propůjčuje tomuto vozu nezaměnitelný vzhled. Bohaté možnosti výbavy jsou příjemnou výzvou pro vaši kreativitu a představivost.

 

Vysoký komfort a vlastnosti, které zpříjemňují každodenní využívání vozu

Typickými znaky, které odlišují Audi A1 allstreet od základního modelu, jsou jeho celkově větší výška, vyšší světlá výška a vyvýšená jízdní pozice členů posádky. Na vůz s tak kompaktními rozměry nabízí A1 allstreet skutečně velkorysý objem zavazadlového prostoru: 335 litrů. Po sklopení opěradel zadních sedadel se celková kapacita zavazadlového prostoru zvětší na 1 090 l. Pokud byste měli na úložný prostor vyšší nároky, můžete si z naší nabídky originálního příslušenství Audi vybrat například střešní nosič v kombinaci s držákem lyží nebo se střešním boxem.

 

Interiér, v němž se bude cítit skvěle

Vzhledem k nové flexibilní struktuře našich výbavových linií můžete libovolně kombinovat různé pakety exteriéru a interiéru.

Váš oblíbený motiv místo běžného

Nádherná fotografie nebo třeba Váš filmový hrdina: prostě si vyberte svůj oblíbený obrázek v sekci Theme World v aplikaci myAudi a nechte si ho zobrazit jako pozadí v MMI. S balíčkem ambientního osvětlení interiéru dosáhnete krásného efektu, kdy se automaticky přizpůsobí barevná nálada ve voze zvolenému motivu.

Poznámka: Obrázek pochází z vozidla Audi A6 Avant. Pozadí v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Vzrušující jízdní zážitek

Na přání dodávaný paket Dynamik zahrnuje červeně lakované brzdové třmeny, systém dynamické změny jízdního režimu Audi drive select, systém řízení zvukové odezvy a podvozek s variabilně řízenými tlumiči. V nabídce motorizací najdete pohonné jednotky TFSI ve výkonovém rozsahu od 70 do 110 kW.

 

Audi A1 Sportback

Kombinovaná spotřeba paliva: 5,3-7,4 l/100 km.

Emise CO₂: 120-168 g/km. Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ v rozmezí podle použité sady pneumatik/kol.