Audi Logo
 
 
Audi A1 Sportback pohled zepředu

Je velkorysé, sportovní a probouzí emoce

Druhá generace úspěšného kompaktního Audi A1 Sportback na první pohled zaujme výrazným sportovním designem a ikonickými prvky odkazujícími na dnes již legendární modely Audi.

 

Flexibilní design vozu

V nabídce laků jsou k dispozici barvy šedá Arrow, bílá Gletscher, modrá Navarra a mnoho dalších. Další akcenty můžete nastavit pomocí volitelné barvy střechy v barvě šedá Manhattan nebo černá Mythos. V různých paketech jsou k dispozici také boční lemy předního spoileru, boční prahy a kryty vnějších zpětných zrcátek v kontrastních barvách.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi A1 Sportback v interaktivním 3D zobrazení.

 

Zaměřeno na řidiče, emoce a přizpůsobitelnost

Audi A1 Sportback nabízí ten nejsportovnější interiér v kompaktní třídě. Může za to výrazný design ventilačních otvorů, stylový digitální přístrojový štít i ostré tvary palubní desky. Celek, který vyjadřuje mimořádný sportovní charakter.

Váš oblíbený motiv místo běžného

Nádherná fotografie nebo třeba Váš filmový hrdina: prostě si vyberte svůj oblíbený obrázek v sekci Theme World v aplikaci myAudi a nechte si ho zobrazit jako pozadí v MMI. S balíčkem Ambientního osvětlení interiéru dosáhnete krásného efektu, kdy se automaticky přizpůsobí barevná nálada ve voze zvolenému motivu.

Poznámka: Obrázek pochází z vozidla Audi A6 Avant. Pozadí v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

 

Zaručená radost z jízdy

Díky široké nabídce motorů je Audi A1 Sportback dobře vybaveno pro jízdu na různých trasách. Nejsilnější jednotka, výkonný 2,0litrový TFSI, dosahuje výkonu 152 kW.

 

Audi A1 allstreet

Kombinovaná spotřeba: 5,7-6,9 l/100 km Kombinované emise: CO2: 128-156 g/km

Informace o spotřebě paliva a emisích CO₂ s dojezdy jsou závisloslé na použité pneumatice/sadě kol.