Audi Logo

RS 3 Limuzína

Výkon vtělený do limuzíny

Výkon je přístup.

Audi RS 3 Limuzína v současné době nelze konfigurovat a není k dispozici pro objednání.

Výkon

294

kW

(400 PS)

Zrychlení (0–100 km/h)

3.8

s

Točivý moment

500

Nm

 

Působivý výkon

Audi RS 3 Limuzína zapůsobí svým výkonem. Design plný síly, výborná dynamika a  2,5litrový TFSI motor Vás nadchnou při každé jízdě.

 

RS – bez kompromisů

Více dynamiky, více komfortu nebo nekompromisně v RS-módu. S RS-dynamickým paketem plus, funkcí Launch Control a RS-sportovními výfuky se stává z výkonu zážitek. Přes Audi drive select lze nastavit jízdní charakteristiky pomocí třech RS-specifických jízdních profilů.

 

Interiér jedinečně interpretující dynamiku

Interiér Audi RS 3 Limuzína zaujme vysoce kvalitními materiály, prvotřídním zpracováním a typickými designovými prvky RS. Volitelný RS designový paket plus a Audi virtual cockpit plus specifický pro RS podtrhuje jízdní dynamiku.

Váš oblíbený motiv místo běžného

Nádherná fotografie nebo třeba Váš filmový hrdina: prostě si vyberte svůj oblíbený obrázek v aplikaci myAudi App v sekci Theme World a nechte si jej zobrazit jako pozadí v MMI. S balíčkem ambientního osvětlení plus dosáhnete krásného efektu, kdy se barevná nálada ve voze automaticky přizpůsobí zvolenému motivu.

Poznámka: Obrázek pochází z vozidla Audi A6 Avant. Pozadí v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

 

Ještě více nezaměnitelné. Audi exclusive

Proměňte své nové Audi RS 3 Limuzína v inspirativní jedinečný vůz - s barevnou řadou Audi exclusive. Například s laky s perleťovým efektem v modré Sepang, zelené Goodwood nebo oranžové.

 

Audi RS 3 Sportback