Audi Logo

RS 6 Avant performance

 
 
Audi RS 6 Avant performance seitlich

Již od pohledu evokuje výkon

Vůz, jehož výjimečnou sportovnost poznáte nejen podle zvuku, ale pocítíte ji až do morku kostí. Audi RS 6 Avant performance přijíždí s dosud nejsilnějším motorem pro řadu RS 6.

 

Audi RS 6 Avant performance v číslech

Výkon

463

kW (630 PS)

Zrychlení (z 0 na 100 km/h)

3,4

s

Max. točivý moment

850

Nm

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si výkon Audi RS 6 Avant v interaktivním 3D zobrazení.

Inspirativní výkon

Audi RS 6 Avant performance vnese do Vašeho každodenního života novou dynamiku. Můžete si jej na přání vybavit i RS sportovním podvozkem plus se systémem Dynamic Ride Control (DRC) nebo paketem RS Dynamik plus, který zahrnuje navýšení maximální rychlosti na 305 km/h. Zajistíte si tak intenzivní jízdní zážitek s maximální kontrolou nad vozem.

RS esence do posledního detailu

Výkonnější variantu modelu Audi RS 6 Avant lze dokonale vyladit prostřednictvím na přání dostupného paketu z matného karbonu s vizuálně sladěnými vnějšími zpětnými zrcátky a novými 22" koly z lehké slitiny.

V každém ohledu sportovní

Progresivní charakter Audi RS 6 Avant performance umocňuje design interiéru se specifickými RS prvky, upozorňujícími na to, že sedíte ve vysoce výkonném voze.

Výraznější vzhled díky nabídce Audi exclusive

Vytvořte si pomocí výbavy z nabídky Audi exclusive ze svého Audi RS 6 Avant performance inspirativní unikát, který bude stejně osobitý jako Vy. S tím Vám pomohou různé barvy prošívání čalounění sedadel a koberečků v provedení RS, barevné kožené materiály a individuální odstíny laku. Stačí jen vyjádřit své přání.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek ve svém vozidle s Apple Music. Streamujte více než 100 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Ilustrace pochází z Audi A6 Limuzína.

Audi RS 7 Sportback performance

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km: 12,1-12,6.

Emise CO₂ v g/km: 272-285.

Informace o spotřebě paliva/elektřiny a emisích CO₂ v rozmezí podle zvolené výbavy vozidla.