Audi Logo

Informace pro nezávislé opravce

1.   Vážení nezávislí opravci,

s nástupem nové generace vozidla Audi A3 dochází ke zvýšení zabezpečení při úpravách software řídících jednotek. Tato funkcionalita se nazývá Schutz Fahrzeug Diagnose (SFD). Funkce je dostupná v diagnostickém software ODIS od verze 5.2.6

Podrobný popis naleznete v souboru SFD CZ, který je ke stažení zde.

Na konci dokumentu je uveden kontakt pro případ, že budete potřebovat tuto funkcionalitu aktivovat v Dealer Portálu a poradit s jejím používáním.

2.   E-shop s informačními materiály

Pro zajištění technických informací je k dispozici internetový obchod https://erwin.audi.com, kde si může nezávislý opravce nebo jiný nezávislý účastník trhu objednat potřebné dílenské příručky a další informace.

3.   Technické dotazy

Pro opravy Vašeho vozidla používejte, prosím, především technickou literaturu firmy Audi, kterou zakoupíte na stránkách erWin. Jistě budete mít pochopení pro to, když předpokládáme, že máte odpovídající nutnou literaturu, dostatečně vyškolený servisní personál a všechny potřebné provozní prostředky, nářadí a měřící náčiní. V případě, že i přes tyto splněné předpoklady, budete mít problémy při opravě vozidla, zašlete Váš dotaz tzn. kompletně vyplněný formulář "Technické informace" na e-mail [email protected].

4.   Dílenské vybavení a speciální nářadí

Dílenské vybavení VAG/VAS včetně diagnostických přístrojů a speciální nářadí dodávají:

Siemens s.r.o., odštěpný závod Industry Automation Services K Bílému Vrchu 3172/22 193 00 Praha 20 tel. +420 724 913 608, e-mail: [email protected]

Upozornění:

Před koupí diagnostického přístroje je nutné vyplnit ,,Žádost o podklady pro přidělení čísla NO".

Na základě této vyplněné žádosti Vám bude přiděleno registrační číslo, bez tohoto registračního čísla Vám diagnostický přístroj nemůže být prodán.

V případě zájmu o zprovoznění online připojení, zašlete navíc na email: [email protected] vyplněný formulář Žádost o přístup do systému GeKoŽádost o autorizaci UserID Systému GeKo pro nezávislé opravce a Potvrzení zaměstnaneckého poměru.

Případně kontaktujte: Porsche Česká republika s.r.o. [email protected] Radlická 740/113d 158 00 Praha 5, Jinonice

5.   Technické školení

Nabídku technického školení si můžete vyžádat u:

Porsche Česká republika s.r.o. [email protected] Radlická 740/113d 158 00 Praha 5, Jinonice

6.   Originální díly Audi

Pro nezávislé opravce nabízí servisní partneři Audi prodej Originálních dílů Audi za výhodných podmínek v rámci programu NORA. Kontaktujte Vašeho nejbližšího autorizovaného servisního partnera Audi.