Audi Logo
 
 
Audi Q2 boční pohled zezadu

Dynamický design a mimořádně zábavná jízda

Městské SUV, které zaujme nejen působivým designem evokujícím výkon, ale také širokou škálou možností infotainment systému a technologií dynamického odpružení. O mimořádné potěšení z jízdy a vynikající jízdní komfort se nejen ve městě postarají systémy, jako jsou progresivní posilovač řízení a adaptivní asistent řízení.

 

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi Q2 v interaktivním 3D zobrazení.

SUV s ostrými rysy

Až nečekaně silný charakter: působivý vzhled Audi Q2 evokující sílu je dán především designem předního a zadního nárazníku, rozhodným výrazem podtrženým na přání dostupnými světlomety Audi Matrix LED i dynamickými křivkami, které vozu propůjčují i určitou dávku excentričnosti. Vzhledem k nabídce zahrnující výbavové linie Advanced a S line, nová provedení kol a nové odstíny laků má každý možnost vdechnout svému Audi Q2 něco ze své osobitosti.

Připraveno ke startu

Audi Q2 poskytuje skvělé potěšení z jízdy díky výkonnému pohonu a inovativním technologiím.

Design interiéru

Interiér vozu s interiérem S line2 a sportovními sedadly v černé jemné kůži Nappa2 zaujme důsledným zaměřením na sportovní charakter..

Praktické a prostorné

Objem zavazadlového prostoru po sklopení opěradel zadních sedadel dosahuje až 1050 litrů. Paket odkládacích a zavazadlových prostorů a zadní dveře, které otevíráte a zavíráte elektricky, poskytují ještě větší pohodlí při nakládání a vykládání vozidla.

Audi exclusive

Pro ty, kteří touží po osobitém voze, v němž se bude odrážet jejich individualita: nabídka Audi exclusive nabízí rozmanité možnosti konfigurace Vašeho Audi Q2. Zlatá barva zapadajícího slunce, červený odstín sklenky vína nebo zelený lak s leskem smaragdového prstenu - jakýkoliv z těchto odstínů můžete mít na svém Audi. Jako příklad Vám nabízíme fialový lak Merlin s perleťovým efektem.

Audi SQ2

Kombinovaná spotřeba paliva: 8,3-9,4 l/100 km (WLTP)

Emise CO₂: 188-213 g/km (WLTP)

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ v rozmezí podle použité sady pneumatik/kol. Poznámka: Vnější lakování je k dispozici pouze jako volitelné individuální lakování Audi exclusive.