Audi Logo
 
 
Audi SQ2 boční pohled zepředu

Kompaktní sportovní vůz pro individuality

V novém nejvyšším modelu Q2 si budete plnými doušky užívat vášnivý výkon modelů "S" značky Audi. Kompaktní SUV vám zajistí mimořádné potěšení z jízdy. Udělá na vás dojem sportovním vzhledem, vyspělými funkcemi infotainment systému i inteligentními asistenčními systémy řidiče.

 

Sportovní charakter vyjádřený v číslech

Výkon

221

kW (300 PS)

Zrychlení (0–100 km/h)

4.9

s

Max. točivý moment

400

Nm

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi SQ2 v interaktivním 3D zobrazení.

 

Dynamika a výkon pro Vaše potěšení z jízdy

O dynamickou a zábavnou jízdu se v Audi SQ2 postará kromě výkonného motoru TFSI také plně variabilní pohon všech kol quattro, který zajišťuje optimální distribuci hnací síly dle aktuálních potřeb na jednotlivá kola.

Výrazný sportovní design s esencí výstřednosti

Dynamiku a sportovní charakter Vašeho Audi SQ2 účinně podtrhují černě chromované sportovní koncovky výfuku ve specifickém designu S se čtyřmi koncovkami a výrazná záď se střešním spoilerem.

Progresivní sportovní design interiéru s notnou dávkou charisma

Audi SQ2 zaujme také interiérem, který je důsledně zaměřen na sportovní styl. Sportovní sedadla s reliéfem S nabízejí díky výrazným bočním opěrkám individuální polohu sezení. Interiérový paket S lines čalouněním z jemné kůže Nappa s diamantovým prošitím a černým středovým panelem sedadel podtrhuje stylový půvab.

Audi exclusive

Individuální vůz, který odpovídá Vaší osobnosti: Audi exclusive vám nabízí širokou škálu designových možností pro vaše Audi SQ2. Zlatá barva západu slunce, červená barva vína, zelená barva smaragdového prstenu - všechny tyto barvy, včetně zde zobrazené oranžové metalízy, jsou k dispozici jako barva pro Vaše Audi.

 

Audi Q2

Kombinovaná spotřeba paliva: 4,8-8,6 l/100 km (WLTP)

Emise CO₂: 125-196 g/km (WLTP)

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ v rozmezí podle použité sady pneumatik/kol. Poznámka: Vnější lakování je k dispozici pouze jako volitelné individuální lakování Audi exclusive.